Всички имаме коли, нали ?
SEV - специалист
sinfon написа:
SEV, ти си същия!
Рече и отсече :-D
Искренно се забавлявам с теб,предполагам не само аз.Така че действай.
SEV - специалист
nikolovvd написа:
SEV написа:
Ами какво да кажа,мерси на хората дали рамо на темата да стане 100 страници.На 50 страници пих бира,на 100 страници ирландска ракия със сурови лешници.Причината съфорумец загубил бас с мен.Аз твърдях,че темата ще счупи рекорда по страници и по тъпотия(като създателя и),той не.Не,ама да.Бутилка с кило счупени лешници е глобата.Наздраве :drinkers:
Можеше да е по-ефектно. Нещо такова!
Прикачен файл:
Уиски с кола.jpg
Само трябва да се калиброва пропорцията,да не свършва бързо..........................................колата :drinkers:
sinfon - специалист
kozl написа:
Аве щехме да я докараме 100-тната и без негово участие, ама удари момчето едно рамо и ни намали мъката, с която разтегахме темата :roll:
Така и така не спряхте, нали?
пишман_майстор - майстор
SEV написа:
Ами какво да кажа,мерси на хората дали рамо на темата да стане 100 страници.На 50 страници пих бира,на 100 страници ирландска ракия със сурови лешници.Причината съфорумец загубил бас с мен.Аз твърдях,че темата ще счупи рекорда по страници и по тъпотия(като създателя и),той не.Не,ама да.Бутилка с кило счупени лешници е глобата.Наздраве :drinkers:
:-D
пишман_майстор написа:
пишман_майстор написа:
Днес съм се хванал на бас с френд, че тази тема ще стане 75 страници. Мисля, че ще позная....
Мнението ми е от 52-ра страница...Оттогава не съм писал ( такава беше уговорката ни :) да не надувам бройките мнения)
Благодаря на всички включили се и помогнали темата да стане 75 страници . Днес очаквам наградата си : Дж.Д. N7, ще я изпием заедно с губещия баса . .....
Трябваше да натисна малко повече и моя човек и за стоте страници, още предния път го хвана шубето и не вярваше, че може да загубя баса. Имаше си сериозните съмнения.. И като гледам, с основание се е притеснявал...
kr1100 - майстор
Хайде не помагате хич . Тинки строши полуоска и майсторите му сложиха "чисто нова" от морга. Тъй де качествена стока , няма да плаща скъпа нова полуоска менте я. Не стига ,че това а и масторите му пари искат - това на нищо не прилича.
Andri01 - майстор
Каква нова те патила? Заварили са старата или са я махнали въобще. Чувал съм,че пасатко може да стои / едва ли върви / и с една полуоска!? :?
sinfon - специалист
kr1100 написа:
Хайде не помагате хич . Тинки строши полуоска и майсторите му сложиха "чисто нова" от морга. Тъй де качествена стока , няма да плаща скъпа нова полуоска менте я. Не стига ,че това а и масторите му пари искат - това на нищо не прилича.
КРИС11, полуоската е парче желязо с шлици. Важното е да е здрава.
ESPACE - майстор
Мноу як тоз Пасатко бре, троши полуоски. Почва да ме е яд. :)
Chefo77 - майстор
sinfon написа:
kr1100 написа:
Хайде не помагате хич . Тинки строши полуоска и майсторите му сложиха "чисто нова" от морга. Тъй де качествена стока , няма да плаща скъпа нова полуоска менте я. Не стига ,че това а и масторите му пари искат - това на нищо не прилича.
КРИС11, полуоската е парче желязо с шлици. Важното е да е здрава.
Е как успя да прецака полуоската??? За това какво е важно си прав - да е здрава и права - и със здрави шлици.
iliya_i - майстор
Chefo77 написа:
Е как успя да прецака полуоската??? З
"Умора на материала"
Те тази кола поне трима собственици преди него са я изхвърлили, като много дърта.

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: