Всички имаме коли, нали ?
Andri01 - майстор
На шибидака се чупи левия водач!? И колкото хора съм питал,никой не може да каже защо !Аз имам една теория за това като причина,но е малко в сферата на фантастика / е,не са зелени човечета де/ :).
П.С.: честита ви 100-ната страница с глупости :)
Последна промяна от Andri01 на чет фев 16, 2017 10:16 am, променено общо 1 път.
profesionalist_wood - майстор
Andri01 написа:
Просто другия форум е по-сериозен. Такива"Тинките" не виреят там.А рекламодателите не са желателни.

Там е тотална диктатура. Така ги е подплашил потребителите,че сам си задава въпроси и сам си отговаря :lol: останалите само четат
Chefo77 - майстор
profesionalist_wood написа:
Andri01 написа:
Просто другия форум е по-сериозен. Такива"Тинките" не виреят там.А рекламодателите не са желателни.

Там е тотална диктатура. Така ги е подплашил потребителите,че сам си задава въпроси и сам си отговаря :lol: останалите само четат
Говориш с гъза си. Или пишеш с пръстите на краката :)
TACHO - специалист
Chefo77 написа:
profesionalist_wood написа:
Andri01 написа:
Просто другия форум е по-сериозен. Такива"Тинките" не виреят там.А рекламодателите не са желателни.

Там е тотална диктатура. Така ги е подплашил потребителите,че сам си задава въпроси и сам си отговаря :lol: останалите само четат
Говориш с гъза си. Или пишеш с пръстите на краката :)
Като го гледам колко му е умствения багаж и това не може да направи като хората.
profesionalist_wood - майстор
Познавате ли го лично че го защитавате?Ако не,замълчете си. Аз си го знам.
sinfon - специалист
Andri01 написа:
На шибидака се чупи левия водач!? И колкото хора съм питал,никой не може да каже защо !Аз имам една теория за това като причина,
Чупи се от износване. Има едни гумички, които са като тампончета на заключващия механизъм, които го повдигат, с чиято помощ се мести назад/напред. Когато някоя се измъкне, зъбчетата не могат да се заключат. Но продължава да има усилие. И се чупи. Обикновено това става при левия водач, който е по-критичен.
Ако бях на теб - хич нямаше да отварям шибедаха. Направо щях да му сваля дръжката или да му откача ел.моторчето, да не се съблазни някой друг да го отвори. Здрави по моргите няма да намериш.
kr1100 написа:
хайде бе Тинки ,като нямаш фотоапарат , нямаш ли телефон с камера или и той е много скъп? :?
Вземи от някой познат и качи снимки на този прословут Пасат ама в движение.
И как ще докажа, че е в движение? Ясно е, че само търсиш да се заядеш и да търсиш кусури.
crez - майстор
profesionalist_wood написа:
Познавате ли го лично че го защитавате?Ако не,замълчете си. Аз си го знам.
ДА, познаваме го лично,много си е читаво момчето, че с нещо ни ти е угодил лично на теб това е друга работа. И аз съм имал някой преркания с него,но това не означава тотално отричане и обиди към хората пишещи в другия форум. Колега,без да се обиждате,но Вие сте човек считаш че всички трабва да се съобразяват с Вашато мниние. Запомнете едно важно нещо, човек с такъв характер не може да бъде ръководител,водач, той е сам по себе си. Извинявайте още веднъж,
Andri01 - майстор
Мерси за отговора. Просто за тези гумички не си прав!! Второ-шибидака ми на "Гоуфо" си е наред.Няма нужда от махане на ръчки ,моторчета,дръжки и т.н. А това ,че левия водач бил по-натоварен...просто не го коментирам!!:) :).
sinfon - специалист
Andri01 написа:
Просто за тези гумички не си прав!!
Добре. Тогава махни тези гумички(пръстенчета), вземи шестограма, който се е аварийния инструмент за затваряне при дефектен двигател и хубавичко го напъни. Ще видиш как ще изпука и вече няма да имаш шибедах.
Аз лично съм видял как заради тия гумички не може да заключи механизма на левият водач за движението напред/назад. С помагане се заключва, но не и сам. Освен това, иска редовно смазване.
И знам как се чупи, защото лично със собствената си глупост и незнание счупих на моя "голф" шибедаха, понеже механизмът не се заключваше, аз мислих, че е блокирал да го напръскам и раздвижа, но не погледнах механизма, че не заключва.
Ще те помоля да не ме учиш за неща, които знам от първа ръка.
Изображение
Ето тая шибана гумичка на втората снимка е виновна за всички проблеми...на шибедаха..не на света..
Изображение
Andri01 - майстор
:lol: добре,де знаеш! А има ли нещо в което да не "знаещ"? Колкото за шибидака-точно с този вид механизъм съм имал доста вземане /даване.Няма да ти отварям очите къде,как и защо. Така е не каза защо левия че чупи в повечето случаи!? А и друго-в гаража имам един излишен шибидак за "пасат" с ел.двигател - РАБОТЕЩ / не се майтапя/ ,ако някой търси-можеш да ми се обадиш.

Тема "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: