• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всички имаме коли, нали ?
sinfon - специалист
Chefo77 написа:
Много благодаря за отговора! Умишлено насочих въпроса към теб, защото сподели, че си се занимавал с малко по-стара техника.
Имай предвид, че трансмитерите масово са с кошмарно качество на звука. Бях си купил последно един, който от топлината лятото дисплея му почерня завинаги и почна сам да си сменя честотата на излъчване. :lol:
Та, нивото на средностатистическия FM трансмитер е подобно на касетка-адаптер. Аз бях си направил един трасмитер, който се получи доста добро изпълнение, но беше стерео и доста сложен за изработка. :)
А ако си решиш AUX можеш да извадиш лесно. Има някои хора, които се връзват на предусилвателя на касетката, но с малко работа, ако знаеш карантията на радиото, можеш да налееш сигнал директно в професора, като лъжеш радиото, че работи с касетка, а пък всъщност му изпращаш сигнал директно, по AUX-а. :)
Смятам, че от Пионера като тунер ще си доста доволен. Няма да е нищо като съвременните посредствени изпълнения.
Моите теми направо се самозабравиха, разправяй тук за кражбата.
Имай предвид, че тия Пионери имаха някои от тях(ако твоя е с RDS) едно досадно проблемче. Като търси честота по AF, спира звука на радиото. На моето информацията я обработва динамично и сменя честота без да прекъсва. Ако се разкарваш между няколко предавателя, може да има често досадно прекъсване, ако си оставил AF включено.
Chefo77 - майстор
Е с RDS е, като ще е само за радио, поне да има и тази екстра :) :)
Имам един кашон от 19-ка LCD монитор, пълен с аудиокасетки. Има да слушам, ако реша ... :lol: :lol: :lol:
sinfon - специалист
Chefo77 написа:
Е с RDS е, като ще е само за радио, поне да има и тази екстра..
Добре. AF може да ти досажда. Не каза точния модел, но бях го срещал като проблем при някои касетъчни Пионери.
Chefo77 - майстор
Пропуск от моя страна - Pioneer KEH-P7200RDS
Явно е бил много наекстрен модел за времето си.

ЕДИТ: Виждам, че има контрол на чейнджър и AUX :) :)
sinfon - специалист
Chefo77 написа:
Пропуск от моя страна - Pioneer KEH-P7200RDS
Хаха, браво. Малко е грозниче, поне в моите очи, но ще работи.
Chefo77 - майстор
А той пък интериора на Темпрата направо е печелил награда за дизайн :lol:
Изключително функционален, но красив - в никакъв случай :)
plamen6703 - майстор
Остава да кажеш, че и пулт за дистанционно управление има :) ако няма Сифоня ще ти даде съвет от къде да си купиш ;)
Лека и успешна нова делова седмица от утре ти желая!
Keresteliev - специалист
plamen6703 написа:
...ако няма Сифоня ще ти даде съвет от къде да си купиш ;)
...!
Мислиш ли?

Сифоня наскоро не търсеше ли рамка за радио?

:lol:
Chefo77 - майстор
plamen6703 написа:
Остава да кажеш, че и пулт за дистанционно управление има :) ако няма Сифоня ще ти даде съвет от къде да си купиш ;)
Лека и успешна нова делова седмица от утре ти желая!
Е няма. Реално погледнато - не ми и трябва. Накамичи-то като имаше, съм го ползвал 2-3 пъти. Сонито на другата кола има - за 7 години я съм го ползвал 10 пъти, я не.
kozl - майстор
Гледам в Метро някакви пайнери за към 60 лв радио и USB. :? На кутията не открих техн.данни и ги подминах.
Може ли от трансмитерите да се изкара сигнал по ниска честота?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Нисък клас Sony или Blaupunkt?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: