• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Всички имаме коли, нали ?
Duke_BG - специалист
Чефо, това дето пише че има готовност за дистанционно провери дали няма да можеш да си ползваш бутоните на волана. Че може и да е infrared порт и да се се оакалаи е превода.

някои модели имат поддръжка на оригиналните бутони на воланите а това си е голямо удобство
batkotony - специалист
simplex написа:
Да, това е...
Ти Чефо ли си,хейт?
turbocharged - специалист
Голям естет. Повечето нови коли от ниския и среден клас които се продават в момента имат подобни системи заводско. Ала таблет с 1-2 копчета. Огледай се малко техниката върви напред. Пасат двойка и нокия 3310 са вехти години вече. Даже това дето го даваш за изчистен дизайн от BMW е от преди 10 години стока.
Chefo77 - майстор
Значи - за да сложа двоен ДИН, трябва да изрежа пепелника. Не че ми трябва, но капачето му е с хубав махагон и ще ме дразни липсата. Но пък няма да дразни този, който реши да отвори колата, за да си го вземе :)
Идеята е да има нещо, което да свири докато пътувам от обект на обект. Няма да зимувам в колата, не спя в нея, не мисля че е удачно да слагам каквото и да е по-наекстрено от обикновено радио с доволно добър тунер и флашка. Това е :)
nikolovvd - майстор
И аз мисля, че е по-добре нещо докарано от Германия втора ръка, от колкото нещо ново от тук.
Относно дизайна, вчера си говорих с моята дилърка за новите модели на Мерцедес.
Според думите й клиентите от средното ниво търсели шаренията. Да има светлинки и подобни неща като при Кията и Хюндая.
Chefo77 - майстор
simplex написа:
Chefo77 написа:
Sony, Blaupunkt ... Nakamichi :)
Какво взе? Или да чакаме тема - Чефо с музиката пред Максуда? :lol:
Писах бре - Nakamichi
NA82 е моделът. Зелена подсветка (нямам идея дали се сменя цвета, че виждам и синя, и червена ...
Прост дизайн, елементарен едноредов дисплей, бърз софт, блутуут (не че ми трябва), USB/SD Card, има дори и дистанционно. Според продавача има по-добър тунер от евтините Пионер-и, Сонитата били ужас в този клас. Днес го тествах малко - никъде в града нямаше грам шум. Мисля, че е ОК.
Сега вече се замислям за каса :lol: :lol: :lol:
Chefo77 - майстор
Няма RDS. 109 пари. Къс е, защото няма CD - всички без CD са такива. Джапанка, произведена в Китай.

Между другото, в същия магазин предлагат и това

http://www.aliexpress.com/store/product ... 3.6.mJyylP

на цена 39 лева. Това китайче има брутално чист звук. Сериозно обмислям дали да не затворя едни 39 лева в такова за работа. Лошото е, че е голямо - 25-30 см...
DundyTheCroc - майстор
Ееее, как можа без RDS, незаменима екстра при извънградско пътуване.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "Нисък клас Sony или Blaupunkt?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: