• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всички имаме коли, нали ?
Chefo77 - майстор
Е аз имам мобилен интернет, ще отворя линк от форума :) :)
sinfon - специалист
Chefo77 написа:
Питанка към Тинки (ако иска да отговори), но ако някой друг може да отговори, ще съм благодарен
Има преходници. На теб ти трябва женска Motorola букса, а имаш VW OEM антенен конектор.
Аз лично бих резнал ОЕМ конектора и бих запоил директно Motorola конектор.
Причината е, че преходниците са са със съмнително качество и внасят допълнителен шум.
А иначе, ето ти го преходника в Елимекс - http://www.elimex.bg/product/86960/preh ... 05-n1.html
Обаче аз от китайски преходници и букси съм си патил. Вече си поръчвам. Многократно са ми се разпадали в ръцете.
Съжалявам, че са ти откраднали пак радиото. Но защо не си сваляш панела? Така няма да е симпатично за крадците.
И между другото, за 20лв можеше да вземеш нещо малко по-добро. Колкото и да не ти се вярва. Аз бях взел едно LG с дискове и RDS. Не че Пионера е лоша марка, просто касетката няма какво да я правиш.
Ако искаш, мога и да те светна как да му изкараш AUX ако няма. :)
plamen6703 - майстор
sinfon написа:
Обаче аз от китайски преходници и букси съм си патил. Вече си поръчвам. Многократно са ми се разпадали в ръцете.

Ако искаш, мога и да те светна как да му изкараш AUX ако няма. :)
Момче, ти да не си на 100 години, че толкова опит си натрупал и толкова преходници са ти се разпаднали в ръцете :lol: :lol:
Да не е причината в ръцете ти :lol: Колегата до мен като чете се е превил от смях и прави обосновано предположение, че може да си гъзорък и за това така да се разпадат преходниците :lol:
Ако ще му препоръчваш адапторна касета за "AUX"... Бате, по-добре недей... ще му изпадат зъбите като чуе какъв звук вади :lol:
Keresteliev - специалист
plamen6703 написа:
... прави обосновано предположение, че може да си гъзорък .... :lol:
офф....

За "ръцете му и краката му наврени в гъзът му", бях чувал!

За двойната операция където първо му вадят ръцете от ..., после ги разделят", бях чувал!

Ама за "гъзорък" - не!

п.п. Извод - от различни вилаети сме.

:lol:
sinfon - специалист
plamen6703 написа:
Да не е причината в ръцете ти...
Ако ще му препоръчваш адапторна касета за "AUX"...
Причината е ниско качество. Взимам букси от магазина, развивам пластмасовата капачка и отдолу виждам, че кербованият среден извод се клати, не е запресован както трябва. В другият случай слагам 3 преходника на клиент, след 3 дни ми се оплаква, че се разпаднали. Така ми се падало като не подбирам внимателно покупките си. Не мога да взема 6 захранващи букси от 2.5мм и 3 да са дефектни и това да е нормално.
И не, няма да му препоръчам адаптерна касета. Качеството на звука е потресаващо ниско.
Спри да сереш в темите.
plamen6703 - майстор
Причината е изцяло в твоят "телевизор" :lol: с твоите ръце здрав х... да хванеш, ще го изсушиш... Недей препоръчвай и варианти за "AUX", не ми се вярва този човек да ти е причинил нещо лошо, че да му предлагаш твои варианти за изпълнение :lol:
sinfon - специалист
plamen6703 написа:
...не ми се вярва този човек да ти е причинил нещо лошо...
Не вярвам този човек да ти е направил нещо лошо, така че да е заслужил да му сереш по темите.
А причината не е в моя телевизор. Защото той си работи. А е в китайците. Които са такива майстори, че правят твърд диск самсунг с 2 болта за тежест вътре и една 256MB флашка в режим на презапис.
plamen6703 - майстор
Пии си редовно хапечтата и ще изгрее слънце и на твоята улица... освен, ако не изгрее :lol:

На човека му отговорихме на питането и разбра от половин дума :)
sinfon - специалист
plamen6703 написа:
На човека му отговорихме на питането и разбра от половин дума
На човека и аз му отговорих подробно на питането и зададох въпрос на него. Не на теб.
Също така го питах дали иска идея за AUX. Питах него, не теб.
И точно Конрад се славят с продажбата на доста неща със съмнително качество. :evil:
Chefo77 - майстор
sinfon написа:
Chefo77 написа:
Питанка към Тинки (ако иска да отговори), но ако някой друг може да отговори, ще съм благодарен
Има преходници. На теб ти трябва женска Motorola букса, а имаш VW OEM антенен конектор.
Аз лично бих резнал ОЕМ конектора и бих запоил директно Motorola конектор.
Причината е, че преходниците са са със съмнително качество и внасят допълнителен шум.
А иначе, ето ти го преходника в Елимекс - http://www.elimex.bg/product/86960/preh ... 05-n1.html
Обаче аз от китайски преходници и букси съм си патил. Вече си поръчвам. Многократно са ми се разпадали в ръцете.
Съжалявам, че са ти откраднали пак радиото. Но защо не си сваляш панела? Така няма да е симпатично за крадците.
И между другото, за 20лв можеше да вземеш нещо малко по-добро. Колкото и да не ти се вярва. Аз бях взел едно LG с дискове и RDS. Не че Пионера е лоша марка, просто касетката няма какво да я правиш.
Ако искаш, мога и да те светна как да му изкараш AUX ако няма. :)
Много благодаря за отговора! Умишлено насочих въпроса към теб, защото сподели, че си се занимавал с малко по-стара техника.
Вярно, че за 20-ка можеше да се вземе и CD, но така или иначе и CD, и касетка няма да използвам - трябва ми радио. AUX също няма да сложа, ще си взема по някое време такава джаджа за USB, която се включва в запалката и излъчва на определена честота. Така или иначе с тези колони качество няма да усетя :)
А за кражбата на радиото споменах в една твоя тема. Майната му, и да го мисля - все тая. Надявам се, че това вече няма да представлява интерес :lol:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Нисък клас Sony или Blaupunkt?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: