• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всички имаме коли, нали ?
pgt - специалист
Chefo77 написа:
Е аз с тази цел съм го взел - ще го лъсна, ще го полирам ...
Не се престаравай много, важното е да свири добре :wink: че някои замаяни наркоманчета може да го помислят за скъпо и пак да ти се налага да правиш това упражнение, а хич не е приятно [-X
kozl - майстор
Аве га имах аудио "на релси" - цялото се вадеше, още ги нямаше навлезли тези с предния панел и два пъти ми разбиват бившата кола (пежо 305Д) да го тражат вътре, а аз го мъкнех с мен в чанта за рамо. На третия път ми гепиха чантата със се радиото и всите докименти в нея. И това се случи в близост до магазина на Братя Василеви в София, във времената когато те дистрибутираха пежо, а аз бях там за нови ключалки, за смяна на старите, взломирани при предишните опити за обир. И тогава ич не ми бе да жаля по аудиото оти останах без никакви тескерета и от мъка, а ма не по радиото, а заради докиментите се поболех та изпаднах и в болница.
nikolovvd - майстор
Да беше се сетил колко време са те наблюдавали докато те издебнат да ти го откраднат с чантата, ча да се посмееш.
Тия са си мислели, че си сложил някое Хамериканско 8 канално стерео, абсолютна екзотика от Тъндърбърд и струващо хиляди долари.
Какво ли са си мислели като те гледат как всяка вечер го сваляш и прибираш в чантата. Колко лиги са източили месеци наред и накрая се е оказало най-обикновена музита, но правена в Япония например. :lol:
kozl - майстор
Автокасетофон корейски, като за пенсионери, марка "Гол и Стар", сега га прекръстина ма "Ле Жи" :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Нисък клас Sony или Blaupunkt?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: