• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
mupk0 - специалист
Аз ако карам кола за 1000лв определено ня а да я карам с масло за 100лв. Всеки си шета на акъла :) избягвал съм известните марки дори и в момента. По стечение на обстоятелствата карам с Мотул от ПроСпиид ,но не държа на марката толкова. Нямам ядове стотици хиляди км вече
stoianov_n - специалист
mupk0 написа:
Аз ако карам кола за 1000лв определено ня а да я карам с масло за 100лв. Всеки си шета на акъла :) избягвал съм известните марки дори и в момента. По стечение на обстоятелствата карам с Мотул от ПроСпиид ,но не държа на марката толкова. Нямам ядове стотици хиляди км вече
Астра G е около 2500 лева, а 5 литра масло GM 10x40 е около 50 лева. :wink:
mupk0 - специалист
Като за масло направено в Македония от онази малка рафинерийка даже е скъп ментак. Все още има от тея партиди :) не за друго ами съм в тея среди малко или много. W5 е с ясен производител . И 99% си е стандартно масло. Често с тея масла има хватки с имената заради лицензи :)
stoianov_n - специалист
mupk0 написа:
Като за масло направено в Македония от онази малка рафинерийка даже е скъп ментак.
GM е рециклаж и се прави в Гърция, повечето. :wink:
mupk0 - специалист
Повечето да,но имам ясен спомен как мой авер работещ в магазин за авточасти преди няколко месвца ми сподели за поредната нелегална рафинерия за Гм,Форд,Кастрол и още 3-4 масла с големи количества на пазара.
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за масло от LIDL" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: