Всички имаме коли, нали ?
nikolovvd - майстор
На някой можеш да правиш непрекъснат запис, но когато се зъпълни картата памет спира да записва.
Обикновено като се заключва запис се заключва и съседния файл. На някой регистратори има ограничение за броя на заключените файлове до 10. Чети внимателно инструкциите на регистраторите, за да не пропуснеш някоя нежелана екстра. :)
velas - специалист
Lisko написа:
За зла беда, точно тогава предния шофьор излиза с една щанга и както е пищисан
ми я тряска в предното стъкло. Това се записва, но аз нямам време да натискам пак
копчето за да заключи текущия запис и впоследствие той е изтрит.
1. Тогава G-сензора ще заключи и този запис. :wink:
2. Вадиш картата и слагаш следващата. Така за 20лв ще си сигурен, че никой запис, който те интересува няма да бъде изтрит.

Какво означава "нямам време да натискам пак копчето"? Какво толкова ще правиш следващите 1-2 часа (времето за презапис, според големината на картата)?
Ако (не дай боже) се случи ситуацията, описана от теб по-горе, определено ще имаш достатъчно време да се сетиш и реагираш да си осигуриш доказателствата, записани от видеорегистратора ти.
Lisko написа:
Сиреч - не ми харесва факта, че никога не знаеш кога е почнал и кога ще свърши
текущия запис.
Да, така е. По-лесно ще ти е ако мислиш в обратен ред - демек, с наличната на пазара техника да намериш начин как да удовлетвориш изискванията си.

Аз лично не знам за подобно готово хардуерно-софтуерно решение. Може и да има, но трябва да питаш в по-специализирани форуми.
Друг вариант е да се свържеш с производител на видеорегистратори и срещу съответната сума, ще ти предоставят решение.
Lisko - майстор
Едно възможно решение е телефон с подходящ ап (а то има).
Само трябва да е постоянно на захранване, иначе ще издъхне много бързо.

Николов, мерси за тази забележка за 10-те заключени файла, ще го имам наум.

Тема "Камера за колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: