• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
Гост - специалист
Малко извън темата ( не, че по темата се пише нещо съществено)
Имам следния въпрос:

Как мога да се отпиша от темата?
Щото вече ми омръзна да я чета, а като вляза във форума и ми излизат двете теми на Тинки... че има нови мнения в тях...
Вече ще имам едно наум и ще се въздържам да пиша в теми, пускани от него... Знам, че няма да ми се сърди ;-)
profesionalist_wood - майстор
kr1100 написа:
zz_stefanov написа:
Пасатко не е подготвен за далечни пътувания.
Как ще премине през осеяния с опасни пропасти Обзорски проход. :cool:
Остави другото , ами на тези стръмни баири и завои , ако вземе да прегрее и текне фонтан от мен те антифриза ?? Ами , ако изпуши съединителя от натоварването по баирите ?? :-D
Освен това голЕм разход ще е за Тинки - цели почти 260 км за 1 ден - ужасТ. :-D
Ще го натоваря Пасатко в ремаркето на ДАФ-а :lol: Колко му е,ще вдигна брезента да се любува на гледките.Като го знам колко е стиснат за горивото.... хаха :lol:
sinfon - специалист
Гост написа:
МВече ще имам едно наум и ще се въздържам да пиша в теми, пускани от него... Знам, че няма да ми се сърди
Спокойно, просто аз няма да пиша в тая тема и ще изпратя доклад към модератор да я затвори.
batkotony - специалист
Въпреки ,че знам,че темата е фейк,ръцете ме сърбят да напиша нещо от собствен опит.Преди време се сдобих с една доста сносна свирка двоен дин и се оказа голям проблем да се намери такава рамка.Обърнах де що аудио-тунинг фирми,тояги-мояги...нищо!Или ми предлагат нещо неставащо,или направо нова уредба,ест. закупена от тях /на ебаси и цената/...
Помъдрувах малко и стигнах до извода,че ще викам неволята.Врътнах една фронтална снимка на музиката както е монтирана на таблото за заоблянията,взех размерите до милиметър и ... право на компа.CorelDraw малко ,докарах я на размери и изрязах на плотера перфектна рамка от самозалепващо фолио.След това я залепих като шаблон на 3мм плексиглас и дойде ред на фрезата.
Не е CNC,поради тази причина аз трябваше да наподобявам движенията по X и Y... :lol:
После малко финосване,матиране с шкурката и черен мат...До ден днешен няма човек,който да му е направило впечатление да има нещо нередно с рамката.А гледат постоянно там,защото предпочитам клипчета пред емпетройки... :wink:
Тинки няма да го направи това и само ще намира кусури докато тайно подсмърча,но може пък някой друг да се възползва от технологията,знае ли човек... :) ...да не забравяме името на форума все пак... :wink:
nikolovvd - майстор
Другия път да вържеш и едни педали за оста Z. :lol:
Junak - майстор
sinfon написа:
Гост написа:
МВече ще имам едно наум и ще се въздържам да пиша в теми, пускани от него... Знам, че няма да ми се сърди
Спокойно, просто аз няма да пиша в тая тема и ще изпратя доклад към модератор да я затвори.
И регистрацията ти, и нея да затвори :-D
Andri01 - майстор
Да бе! И ще стане скучно тука ,без клоун!!! :?
batkotony - специалист
nikolovvd написа:
Другия път да вържеш и едни педали за оста Z. :lol:
Ша вържа аз...едни педали... :lol: :lol: :lol:
gogo7777 - майстор
....и ще изпратя доклад към модератор....
Доклад :-D
Никакви доклади преди да видим рамката монтирана на радиото.
Chefo77 - майстор
gogo7777 написа:
....и ще изпратя доклад към модератор....
Доклад :-D
Никакви доклади преди да видим рамката монтирана на радиото.
Защо, онази лайсна, която беше боядисал със спрея, видя ли я изчистена?
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Декоративна рамка авторадио?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: