• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
kr1100 - майстор
sinfon написа:
Имам един въпрос към теб..Всъщност 2..Що не си пратиш Голфа там? А втория - кога ще спреш да сереш в темата?
Виж малоумнико . Голфа е продаден 2012г . Прати си ти таралясника за скраб и без това вече не е в движение. :-D
Сега си пусни нова тема каква СКРАБ ще купуваш отново.
А пък що да не то цвъкам по темата ??
М/у другото не можеш да ме ядосаш/ изнервиш/ - просто съм си много спокоен .
Може да ми благодариш за съдействието за заключване на темите ти другаде.
+ :)
sinfon - специалист
kr1100 написа:
Виж малоумнико . Голфа е продаден 2012г . Прати си ти таралясника за скраб и без това вече не е в движение. Сега си пусни нова тема каква СКРАБ ще купуваш отново.А пък що да не то цвъкам по темата ??
М/у другото не можеш да ме ядосаш/ изнервиш/ - просто съм си много спокоен. Може да ми благодариш за съдействието за заключване на темите ти другаде. + :)
Аха, значи аз съм малоумник и съм виновен еднолично за това, че други спамят по темите, така ли стана?
Какво съдействие по-точно?И след като аз съм малоумник, ти какъв си, щом дори не можеш да напишеш правилно думата СКРАП?
Колата е в движение и върви. Ако я караше някой друг нямаше да е скрап, но щом аз я карам малката ти злобна душичка не може и да ти позволи мисълта, че всъщност я поддържам нормално? Да ти кажа ли, да те е яд още повече, че онзи ден минах технически преглед и бях напълно изряден?
Умри си от яд...
Изображение
Chefo77 - майстор
Ооо, всички знаем как се минава технически преглед и какви пародии на автомобили ги минават. Това е по-скоро негатив, отколкото позитив - да се хвалиш, че си минал технически преглед.
И какво викаш за "високата цена"?

https://www.olx.bg/ad/avto-cd-sony-ID4N ... 5b99d1c6eb

https://www.olx.bg/ad/avto-resarvar-son ... 5b99d1c6eb

Направо се чудя как хората събират пари, за да си купят такова чудо на техниката. На цената на един обяд за двама в квартална кръчма.
Не че е лошо плеърчето - напротив - просто отдааавна е отминало времето, в което е било актуално.
sinfon - специалист
Chefo77 написа:
Това е по-скоро негатив, отколкото позитив - да се хвалиш, че си минал технически преглед.
...Не че е лошо плеърчето - напротив - просто отдааавна е отминало времето, в което е било актуално.
Моят технически беше редовен. Относно високата цена - и тия нямат панел и не са запазени. Моето е като извадено от кутията.
И го държа, защото работи добре. И нищо не му липсва, освен mp3 декодер.
Аз не държа да е актуално. Нарочно държа на това. Не искам нещо шарено с посредствен тунер. Имах такова. Дадох го на един циганин, за дето беше ми пренесъл едни работи на село. Много го искаше. Старата аудио техника има по-добри тунери и истински ватове.
kozl - майстор
sinfon написа:
Има RDS и има много по-страшен тунер от всякакви нови Пайнери, Пионери и прочия сган. Ако не намеря и не мога да приспособя, по-добре да купя още едно такова.
Аз съм с Pioneer и съм по-доволен от оригиналния кларион, който замених с пионера.
Каква е ИС на крайните стъпала на сонито? Дали е мостово стъпало за по-висока мощност :?
Клариона свиреше по-слабо от пионера, което ме осъмни, че няма крайни мостови стъпала, но немам време да го човъркам и да му огледам що за ИС са крайните стъпала.
kozl - майстор
sinfon написа:
Умри си от яд...
Изображение
Как го докара точно на 300 000 километража :?
Я като видим таков документ и веднага си помислям, че е фашлив :roll:
zz_stefanov - майстор
sinfon написа:
......
Умри си от яд...
[img]...%20%20...[/img]
И тук ли трябва да си умираме от яд.
Тинки, пак ще ти кажа: трябва да си възпитан като завистник, че да очакваш от другите да са такива :)
hidrazin - майстор
Ба си, тая тъпа тема още ли върви?
Оня с ръцете в задника досега да си беше издлал една рамка от дърво с джобното ножче.
Щеше да стане АРТ. :lol: И после да лакира...
:partyman:
SEV - специалист
Ходих при кварталния аудио/тв. техник(приятел) да погледне нещо в колата.Видях наредени по марки такива рамки.Там имаше поне 50 за всякакви марки.Има една подробност,пича ги продава.Аз съм склонен да дам 20 лева,ей така от джоба си,само и само да помогнем на приятел :-D .Условието е,че трябва да дойде с колата и въпростното СД до сервиза във Варна.
gogo7777 - майстор
Така и така си решил да помогнеш. Разделете си и пътя.....срещнете се в Обзор примерно и там му предай "пратката". Пасатко не е подготвен за далечни пътувания.

ПП....и гледай да му купиш оригинална черна рамка......да не те ошамари там край морето :lol:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16

Тема "Декоративна рамка авторадио?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: