• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
zz_stefanov - майстор
kr1100 написа:
Абе Тинки , няма ли да порастеш?
Чудя се модератора как не е заключил темата :?
В VW форума ти заключват темите бързо.
Като имаш Пасат - снимка ама в движение , защото твоя може да е недвижимо имущество :?
Като си много ербап пусни 1 снимка тука на този Пасатко отвън и отвътре с радиото
На тукашните чорбаджии Тинки е изгоден. Предизвиква много кликове.
Ти представяш ли си да постне снимка, та нали ще разконспирират трола. Това му е n'тата тема за подобни глупости.

Тинки това е за теб, не за да си намериш от там рамчица, а за да си закараш радиото и пасатко там http://makmetal.eu/%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D ... GQodYFQEpw
sinfon - специалист
ZMeyGorianin написа:
Тука влизам да получа конкретна информация или да дам съвет, ако е във възможностите ми - не да премятам 10 страници с лигавщини докато стигна до нещо съществено...
Така, след като форумът е с техническа насоченост, защо задавам прост въпрос, изливат се 5 страници спам и накрая аз ще изляза виновен?! Я чакай малко бе?! Дали в цитираните от теб форуми някой ще търпи спам или злобни нападки по адрес на други потребители?
Зададох прост въпрос - "КЪДЕ МОГА да си КУПЯ декоративен панел/рамка за авторадио?" Получих ли поне един отговор на въпроса си в темата?
zdravcho - специалист
Да, точно - форумът е с техническа, а и не само (градинарска, готварска...) насоченост, НО СМИСЛЕНА. Теми като "Какъв Пасатко си купих - да ви е яд!" или от къде да си купя туй що не се продава, на кой точно критерий отговарят? Въпреки това на тъпия ти въпрос за рамката, мисля че получи повече от един смислени отговора. Това че все нещо не ти изнася си е твой проблем. Няма благодаря колеги, само упреци и мрънкане.
sinfon написа:
Дали в цитираните от теб форуми някой ще търпи спам или злобни нападки по адрес на други потребители?
Не, но мисля, че по другите форуми няма да търпят много и такива теми. Хората са казали - каквото повикало, такова се обадило. Така че не се сърди!
sinfon - специалист
zdravcho написа:
Въпреки това на тъпия ти въпрос за рамката, мисля че получи повече от един смислени отговора.
Имаше НУЛА смислени отговора. Смислен отговор е "Има я в тоя или тоя магазин, ето ти линк" или "Има я на еди си коя улица в града ти", или "Няма да намериш такава рамка, за жалост". Не е смислен отговор "кеф няма цена" с препратка към цяло радио.
ИЛИ...Ето това твое мнение е много смислен отговор, нали?
zdravcho написа:
Нееееееее т`ва е поредната тема-бомба, като оная за пасатко......
zdravcho - специалист
sinfon написа:
zdravcho написа:
Нееееееее т`ва е поредната тема-бомба, като оная за пасатко......
Това е самата истина, не само аз мисля така:
zz_stefanov написа:
На тукашните чорбаджии Тинки е изгоден. Предизвиква много кликове.
Ти представяш ли си да постне снимка, та нали ще разконспирират трола. Това му е n'тата тема за подобни глупости.
Нали не мислиш че някой ще тръгне специално за теб да обикаля сервизи, магазини, заложни къщи т.н. и да ти каже отиди еди къде си има точно каквото ти трябва или да ти я прати за собствена сметка. Ама защо не да ти я донесе лично на крака. Хората ти дадоха идеи предложения, останалото като да се поразходиш, потърсиш от теб. Ай със здраве. Аз ще си включа ТВ да поспоря с него или пък със стената. Има вероятност и да ме разберат
:partyman:
sinfon - специалист
zdravcho написа:
Нали не мислиш че някой ще тръгне специално за теб да обикаля сервизи, магазини, заложни къщи т.н. и да ти каже отиди еди къде си има точно каквото ти трябва или да ти я прати за собствена сметка
Не, мисля, че някой може да е имал подобен проблем и да е намерил нещо в някой магазин. Или някой да сподели как си е решил проблема.
Chefo77 - майстор
И в кой магазин да го намери бре, Тинки? Ако го намеря във Варна, ще платиш ли куриера до теб за нещо, което струва 10 лева? Шанс да се намери нещо такова има на пазарите, на които продават всичко - понякога и крадено - там се намират такива излишни за повечето, но нужни на някого нещица. Във Варна има такъв пазар, няма начин да няма и в Бургас. Такова нещо в магазин няма да намериш - а ако случаааайно попаднеш, ще искат колкото за нов плеър от куча марка ...
gogo7777 - майстор
Що не отидеш в някой сервиз на подобна техника. Имат всякакви авторадиа за части. Ще се спазарите.
Предложиха ти и тук.......ама ТИ....била сива на цвят....искам такова искам онакова :lol:

Кви магазини....такива рамки продават ли се?
zdravcho - специалист
zdravcho написа:
Ако въобще ти трябва тая рамка (че ми е малко чудно как се е счупила просто ей така) по разходи се по сервизчетата за битова техника, там е пълно със всякаква електронна скрап, включително и авторадиа и си намери нещо дето да ти пасне. Даже може и да ти го подарят. Не вярвам някой да държи и да продава само рамки, ама знам ли....
Ай ся честно си кажи, ти отиде ли да потърсиш?
gogo7777 - майстор
Ходил е вече Изображение....нямат черни.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16

Тема "Декоративна рамка авторадио?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: