• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
stoianov_n - специалист
sinfon написа:
Аз ще ти кажа, че точно с посочения спрей нищо не може да се направи. Космоса е гаден, не се втвърдява, стои мек и лигав, можеш да го изстържеш с нокът.
Слушай малоумнико, кога ще разбереш, че щом ти не можеш да направиш нещо, то и другите не могат.Ти пръскал ли си със същия спрей, алуминии 326?СЪМНЯВАМ СЕ.
Защо ме караш да осираме поредната тема?
Със спрей от 3 лв мога да боядисам детайл сто пъти по добре от теб, даже с лявата ръка и вързани очи.

И за да не кажеш, че говоря празни приказки, това е от днес, боядисано в кофти условия,отвън, за приятел.

http://prikachi.com/images.php?images/864/9052864J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/866/9052866k.jpg

Искаш ли да го сложим до твоята снимка и да видим кой разбира от боядисване. :-D
sinfon - специалист
stoianov_n написа:
Искаш ли да го сложим до твоята снимка и да видим кой разбира от боядисване.
Слушай, УМНИКО. КОСМОС хубави продукти нямат. Няма какво да ми слагаш едно с друго, аз съм ползвал боя БЕЗ ЛАК.
И не ми викай малоумник. Ползвай си осраните долнопробни бои и си прави експерименти по колите на някой друг. После защо от където мине български автобояджия и трева НЕ НИКНЕ!
stoianov_n - специалист
sinfon написа:
Слушай, УМНИКО. КОСМОС хубави продукти нямат.
Пак те питам, ползвал ли си алуминий 326?
Да писах някъде, че продуктите на космос са добри?Не, писах, че точно тоя спрей става.
Аз мога да боядисвам с какъвто и да е спрей и пак да стане добре, ама не е важен само спрея, ами и ръчичката която го тръска. :-D :lol:
Ама ти кога ще проумееш че не си най-големия, че не можеш всичко и нямаш почти никакъв опит в тоя живот.КОГА? :?
sinfon - специалист
stoianov_n написа:
Пак те питам, ползвал ли си алуминий 326?
Не, ползвал съм червен, черен и посочения от теб. И аз много добре си боядисвам, но спрея НЕ СТАВА.
Няма как черният спрей 3 компонентен да стои като дъвка. А опит достатъчно в живота имам. Ходи мишкувай някъде другаде. Или дай адрес на сервиза, да ги видим тия прословути боядисвания.
stoianov_n - специалист
sinfon написа:
Не, ползвал съм червен, черен и посочения от теб. И аз много добре си боядисвам, но спрея НЕ СТАВА.
326 на космос е спрей за алуминиеви джанти, ти къде точно го пръскаше, не разбрах, сигурно на колелото? :-D
А като казваш че боядисваш добре, дай някоя снимка, да видим.
А за това кой къде се намира, си ми много смешен, щото ти толкова упорито се криеш, а все питаш другите къде се намират.
Пак ти казвам, далече си няма как да дойдеш. :wink:
Чакам снимка, може и на джанти, за да е по темата.
  • 1
  • 2

Тема "Спрей за джанти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: