Всички имаме коли, нали ?
emil_v r - майстор
Не е правилно Законът да важи за едни - за други не . И маи 50/50 . Ползваи жокер! Обади се на приятел! :wink: Вълшебните фрази.
Последна промяна от emil_v r на чет сеп 28, 2006 8:47 pm, променено общо 2 пъти.
Стефан - майстор
Емо, много загадъчно се изразяваш! Ще поясниш ли?
emil_v r - майстор
Ти
Последна промяна от emil_v r на съб окт 07, 2006 10:38 am, променено общо 1 път.
Стефан - майстор
Ами какво да ти кажа - знам десетина думи, нали работя сред власи! Тук аз само работя от 24 г. Иначе съм роден в Южна България - Ямболско
emil_v r - майстор
Докато дупчех една плочка , измислих ,че преди 20 год имаше едни диоди ,на Гън ,дет генерират кат луди чак до 20 гхц . това съм постигнал с големи икономии - резонансна камера и рупорна антена . Мощност едва 10мвт :o . Не мога обаче да го изместя ,на 10,525гхц ,много ми е мътна свч техниката ,трябва да се учи с години и години. Трябва да се мени обема . Мн. впечатляващи обаче постиженията на конструкторите на радари- приемник с двоинобалансен смесител :? теснолентов с двоино преобр. на честотата ,кръг. поляризация .преборили са се с отраженията на отдалечаващия се поток ,ъгъл 10 градуса , и отделяне на моя слаб отр. сигнал от тоя на голям камион.И за какво само скачат от банд на банд? ако пуснеш генератора радара ще го хване от 10 км , обаче дали ще може в колоната да се определи у кого е :o Мн. са ми мътни нещата, даите съвети.
Последна промяна от emil_v r на чет сеп 28, 2006 8:44 pm, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
Точно този тип устройства, смущаващи работата на радара са забранени от закона. Какъв е смисъла да се занимаваш точно с такова при положение, че има богат избор на разрешени детекторни устройства на приемливи цени. :?
emil_v r - майстор
Здравеи, велси , наистина няма смисъл практически. За мен и детектор няма смисъл щот съм улегнал :o . Карам бавно , не дигам над 3к оборота и ми прави удоволствие двигателя да не ме усеща че съществувам.Само 1 път за 20 год съм глобен 5лв . ако карам с скорост над знаците (рядко ) се крия зад някои състезател . детектор ще си купя понеже работя дзверски :o ,а от маса време нищо техническо не съм си купувал ,а и не ми трябва нищо .Както някои си купува златен пръстен напр. . Нямам злоба и към катаджията ,които не е много забогатял от 20лв взети със огромен риск да остане безработен . Антирадар , или тва детско генераторче ако го изместя на 10,525 ще му се израдвам за 2 дена , просто обичам да конструирам .То няма да върши работа понеже конструкторите на радари бегат кат луди по тия бандове и трябва да правиш троен генератор ,да не говорим за лазерните и ония с фотоклетки-две. Маи ако сложат един пенсионер да мери като във вица на око за две седмици ще оправи тук целия регион :o стига закона да е един за всички. Това дето казваш че е забранено устроиство -- то е забранено и да се краде,пък ми обраха двора с тиквичките и лука ,след толкова труд , и кат се оплаках ми казаха,а че как не са ти разбили и къщата. Тва не е по темата ела да продължим ако искаш в шеги и закачки .Дано не съм те раздразнил с нещо .Отивам в шеги :o

Тема "Даите съвет за радардетект." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: