Всички имаме коли, нали ?
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Ами всъщност съм ти обиден още от темата за СЕТА когато искаше да ме дереш....
Всъщност това няма нищо общо с темата. Аз питах за моното. Няма да ти обяснявам защо.
Хм,чакай да си допуша цигарката...Та значи това че ръсиш мозък не означава че ще слушаме дивотиите ти и ще се осланяме на тях. Толкоз ли няма кypви по морето та да си отпуснеш нервите? Или не ти пускат защото си към края на 40-те с типично оплешивяване и с моряшки потник в кварталната кръчма. Мдаа станал си кабелджия щото не си могъл да изкараш поне за моряк или рибар
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Хм,чакай да си допуша цигарката...Та значи това че ръсиш мозък не означава че ще слушаме дивотиите ти и ще се осланяме на тях. Толкоз ли няма кypви по морето та да си отпуснеш нервите? Или не ти пускат защото си към края на 40-те с типично оплешивяване и с моряшки потник в кварталната кръчма. Мдаа станал си кабелджия щото не си могъл да изкараш поне за моряк или рибар
Не ме интересува историята на твоята нещастна младост. Интересува ме какво му има на моноинжекцията.
А в днешно време със 100лв в джоба има такива, които веднага ще ти пуснат. Независимо колко си грозен. Опитай сам. :lol:
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
Новите телевизори са монитор с тунер. Ремонтирам ги. Но не афиширам във форума. Дори в момента имам един на масата, който го събрах от скрапа. Смених лампите със светодиоди и ремонтирах захранващия блок. И не, не бяха дефектни кондензатори. Аз не съм сменяч на кондензатори.
А аз знам и английски, и руски. Руският не го говоря добре, но се оправям в техническата литература.
Но това тук не е Искрено и лично. И не си мисли, че ще ме работиш по "лошото ченге - доброто ченге."

Ама и ти си ебати клошаря,събрал чарколяк от скрапа и прави телевизор :lol: Еми хубу,оскотявай в Кенефия. Толкова си прокопсал че още си седиш тук. Аз за разлика от теб съм преуспял във Франция :lol:
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Ама и ти си ебати клошаря,събрал чарколяк от скрапа и прави телевизор :lol: Еми хубу,оскотявай в Кенефия. Толкова си прокопсал че още си седиш тук. Аз за разлика от теб съм преуспял във Франция.
Аз го правя за знания, дебил такъв. Грам не ми пука, че си преуспял във Франция като ТИР-аджия или чистач на подлоги. Престани да тровиш темата. Не си ми интересен и ще спра да ти отговарям въобще. Чао, черноработнико.
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Ама и ти си ебати клошаря,събрал чарколяк от скрапа и прави телевизор :lol: Еми хубу,оскотявай в Кенефия. Толкова си прокопсал че още си седиш тук. Аз за разлика от теб съм преуспял във Франция.
Аз го правя за знания, дебил такъв. Грам не ми пука, че си преуспял във Франция като ТИР-аджия или чистач на подлоги. Престани да тровиш темата. Не си ми интересен и ще спра да ти отговарям въобще. Чао, черноработнико.
Кви знания бе? То на всики ни стана ясно какъв си псевдознаяч кабелджия ама с претенции. Ти само да видиш аз кво работя...ще получиш разстройство от мъка :lol:
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Ти само да видиш аз кво работя...
Роб на чужди господари? Тоя форум върви все по-назле. Една приказка имаше за теб. "Пази боже сляпо да прогледа". Прочети я.
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Ти само да видиш аз кво работя...
Роб на чужди господари? Тоя форум върви все по-назле. Една приказка имаше за теб. "Пази боже сляпо да прогледа". Прочети я.
Благодарение на теб форума тръгна назад и всички читави избягаха. Кажи ми за кой работиш? За Тани или Жоро или има много други??
Ние тук работим за общата взаимопомощ. И колко ти плащат да пишеш глупости ако не е тайна?
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Ние тук работим за общата взаимопомощ. И колко ти плащат да пишеш глупости ако не е тайна?
В тази тема зададох въпрос, за да помогна на автора на темата. По моното има неща, които могат да се рециклират. И да направиш нещо сам, за да го оправиш. Примерно бензиновият регулатор, дюзата и TPS може да се направи нещо да се пооправят. Това са факти, а не глупости.
Ти си тоя с глупостите.
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Ние тук работим за общата взаимопомощ. И колко ти плащат да пишеш глупости ако не е тайна?
В тази тема зададох въпрос, за да помогна на автора на темата. По моното има неща, които могат да се рециклират. И да направиш нещо сам, за да го оправиш. Примерно бензиновият регулатор, дюзата и TPS може да се направи нещо да се пооправят. Това са факти, а не глупости.
Ти си тоя с глупостите.
Поправката на моноинжекциона не е лъжичка за всяка уста а си иска специалист учил в техникум за двигатели по вътрешно горене...
И какво може да ремонтира LAN-аджия моноинжекциони? :lol: Целта ти е да оспамиш до 100 страници темата на човека :roll:
Ся за дюзите си искаш апарат който не всеки има или особено руските РЕН за дюзи. Ремонтите им са по 200-300 лв за новите коли. Дори имам пясъкоструен апарат за почистване на свещи и тестване които не се използват в днешно време,защото хората направо си ги купуват нови от магазина....
stoianov_n - специалист
:lachtot: :lachtot: :lachtot:
Присмял се хърбел на щърбел.....ама стана интересно. :-D

Тема "Търся моноинжекцион за пежо 306 1,4 93г" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: