Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Ти само да видиш аз кво работя...
Роб на чужди господари? Тоя форум върви все по-назле. Една приказка имаше за теб. "Пази боже сляпо да прогледа". Прочети я.
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Ти само да видиш аз кво работя...
Роб на чужди господари? Тоя форум върви все по-назле. Една приказка имаше за теб. "Пази боже сляпо да прогледа". Прочети я.
Благодарение на теб форума тръгна назад и всички читави избягаха. Кажи ми за кой работиш? За Тани или Жоро или има много други??
Ние тук работим за общата взаимопомощ. И колко ти плащат да пишеш глупости ако не е тайна?
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Ние тук работим за общата взаимопомощ. И колко ти плащат да пишеш глупости ако не е тайна?
В тази тема зададох въпрос, за да помогна на автора на темата. По моното има неща, които могат да се рециклират. И да направиш нещо сам, за да го оправиш. Примерно бензиновият регулатор, дюзата и TPS може да се направи нещо да се пооправят. Това са факти, а не глупости.
Ти си тоя с глупостите.
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Ние тук работим за общата взаимопомощ. И колко ти плащат да пишеш глупости ако не е тайна?
В тази тема зададох въпрос, за да помогна на автора на темата. По моното има неща, които могат да се рециклират. И да направиш нещо сам, за да го оправиш. Примерно бензиновият регулатор, дюзата и TPS може да се направи нещо да се пооправят. Това са факти, а не глупости.
Ти си тоя с глупостите.
Поправката на моноинжекциона не е лъжичка за всяка уста а си иска специалист учил в техникум за двигатели по вътрешно горене...
И какво може да ремонтира LAN-аджия моноинжекциони? :lol: Целта ти е да оспамиш до 100 страници темата на човека :roll:
Ся за дюзите си искаш апарат който не всеки има или особено руските РЕН за дюзи. Ремонтите им са по 200-300 лв за новите коли. Дори имам пясъкоструен апарат за почистване на свещи и тестване които не се използват в днешно време,защото хората направо си ги купуват нови от магазина....
stoianov_n - специалист
:lachtot: :lachtot: :lachtot:
Присмял се хърбел на щърбел.....ама стана интересно. :-D
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
И какво може да ремонтира LAN-аджия моноинжекциони? Целта ти е да оспамиш до 100 страници темата на човека
Ще те сложа да му духаш дюзата, докато се отпуши. А аз не съм ЛАН-аджия. Аз правя такива неща, където ти си твърде ограничен да разбереш какви са. Отивай в клуба на пламен. :lol:
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
И какво може да ремонтира LAN-аджия моноинжекциони? Целта ти е да оспамиш до 100 страници темата на човека
Ще те сложа да му духаш дюзата, докато се отпуши. А аз не съм ЛАН-аджия. Аз правя такива неща, където ти си твърде ограничен да разбереш какви са. Отивай в клуба на пламен. :lol:
Скоти,работи ли телевизора от скрапа бе?
krasiorocknroll - специалист
Обърнахте го на ... Намерих втора употреба монтирах,работи.Остана да сменя стъпковия защото играят оборотите на празен ход.Благодаря за помощта =D>
gogo7777 - майстор
Радвай се. Темата ти се превръща в "тема на преуспелите" :wink:
Единят си прави телевизори, другият сковава палета във Франция......твоя моноинжекцион го заеби :lol:
profesionalist_wood - майстор
gogo7777 написа:
Радвай се. Темата ти се превръща в "тема на преуспелите" :wink:
Единят си прави телевизори, другият сковава палета във Франция......твоя моноинжекцион го заеби :lol:
Наистина ли мислиш че сковавам палета ? :lol: за 4000 евро ? :roll: Хой се пери някъде из Шоплука...

Тема "Търся моноинжекцион за пежо 306 1,4 93г" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: