Всички имаме коли, нали ?
stoianov_n - специалист
Ние имаме Пежо 307 2.0 HDI 90 к.с в семейството.
Купено някоя си употреба преди година и половина от частно лице.Не съм бил там при покупката.
Досега много проблеми.
Сменяне на съединител.
Сменяне на клапани за високо и ниско налягане на горивото, датчици на рейката и други такива...все скъпи работи.

Та не разбрах, сега тия пежа, убави ли са или не? :?
И до кога ще сравнявате коли купени нови и карани само от вас и такива десета употреба на незнайно колко хиляди км.?
lyubohar - майстор
Ами колега,като сте купили някоя си употреба кола,без да сте присъствал...
Остава да кажете,че идва от Италия,където имат навика да карат без обслужване.
Та какво очаквате от такава кола?Да върви като нова?
И защо да не сравняваме нови коли?
stoianov_n - специалист
Ами защото целта на темата е точно за кола втора употреба, много често с неясни километри и поддръжка и много често от Италия. :-D
А колкото до вашата кола, ами тя за българския стандарт е още чисто нова. :-D
За 13 години само 100000 км.Това е нищо.Някои хора ги правят за 2 години. До останалите 11 знаете ли какво става с тая кола.:wink:

Пък аз съм виждал коли нов внос от Италия, на над 300 000 км. със заводски консумативи....ама немски..... :-D
ESPACE - майстор
Как разбра че консумативите са на 300000км и са заводски и немски?
Chefo77 - майстор
lyubohar написа:
Остава да кажете,че идва от Италия,където имат навика да карат без обслужване.
Бля бля бля ...
Поредната доза елементарни заучени приказки, без никаква представа от това какво се говори - важното е какво говорят другите.
Подозирам, че нямаш никаква представа от пазара на автомобили и това което идва отвън, затова си толкова категоричен :wink:
Стоянов, и ти бре, Бруте ...
lyubohar - майстор
Е,няма да споря,кой от какво има представа.
Поредната тема с дървени философии.
Водете си я щом ви прави кеф.
stoianov_n - специалист
ESPACE написа:
Как разбра че консумативите са на 300000км и са заводски и немски?
Не беее, колите са немски... :-D
А пък той там на лепенките/книжките си пише бе, сменено еди какво си, от еди кои си.Като няма нищо, значи не е сменяно. :wink: :-D
Chefo77 написа:
Стоянов, и ти бре, Бруте ...
:-D
lyubohar написа:
Е,няма да споря,кой от какво има представа.
Поредната тема с дървени философии.
Водете си я щом ви прави кеф.
[-X Ааа без такива, щом си се включил, ще спориш докрай. :-D
Той автора, ако искаше пълна информация, да беше писал в пежо форума. :roll:

Айде колеги давайте, докато не се е появил Бат Гого и да ви каже, че всички сте тъпи и марката е само една.....и тя не е френска... :-D :-D
ESPACE - майстор
Хубу де, кат нема нищо на книжките що вярваш на километража дето пише 300000. Ми те немските коли издържат до 800000 с оригиналните консумативи, само им врткат километражите :lol:
stoianov_n - специалист
ESPACE написа:
Хубу де, кат нема нищо на книжките що вярваш на километража дето пише 300000. Ми те немските коли издържат до 800000 с оригиналните консумативи, само им врткат километражите :lol:
Щото влезнах в колата преди автоджамбазина. :lol:
Ти си бъзикаш за км, ама аз едно време имах Мерцедес 123 300D...... :wink:
Chefo77 - майстор
lyubohar написа:
Е,няма да споря,кой от какво има представа.
Поредната тема с дървени философии.
Водете си я щом ви прави кеф.
Любо, колко кенефи съм виждал да идват от Германия, ти е бедна представата. И колко кукли - от Италия - също. И съм категоричен, че И в Германия, И в Италия има много случаи на калпава поддръжка. И в двете държави не им дреме за автомобилите, защото могат без проблем да си позволят да ги прежалят. За разлика от нас. Немецът ако не го остави колата на пътя, или от TUV не му откажат да му продължат да се движи по пътищата, няма никакъв шанс да знае какво да прави с колата си. Не че при италианеца е много по-различно, но за колите от Германия се говори "само хубаво", за "италианките - обратно. Пък не се сещате, че така разпространявате джамбазкия фолклор, който им позволява да продават ВСИЧКО от Германия по-скъпо.

Тема "Сравнение и избор на кола" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: