• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
Но дрънкат и в самата кутия. Тупкат независимо, че съм я изолирал.
Напълни кутията с това. Така няма да дрънкат.
Като се замисля - напълни целия багажник...

Изображение
:partyman:
Virtex - майстор
Малко се отклонявате от темата и започвате пак да обсъждате неща, предразполагащи спам и заяждане ( кой колко е дал за поддръжка, особено toolegittoquit )...
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Значи ся те изпявам пред полицията и те грози затвор и глоба. Преотстъпване на автомобил на неправоспособен водач.
Тоя пък, като няма кво да каже.... :loser:
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Примерно аз ако нямах болче резервно и ключе, щях да стоя, да се моля някой да спре и да махам, за да ми услужи с едно болтче.
Ти като ще махаш.....презервативи имаш ли в колата.... :lol: :lol:
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
...... Разбрахме, че не носиш такива.
Като не му трябват, защо да носи такива?

:?
gogo7777 - майстор
Може да е доктор...за кво са му подобни вещи? :lol:
Keresteliev - специалист
gogo7777 написа:
Може да е доктор...за кво са му подобни вещи? :lol:
Разбира се!

И не го бъркат 100 лефа за бърза ... опс ... пътна помощ.
iliya_i - майстор
Virtex написа:
И понеже спомена модератор - може да провериш специално за този раздел кой е модератор и ще си направиш сметка, че няма нужда от драматизация заради това, което написах :)
А след като си модератор, защо не си титулован като такъв?

Между другото, когато се регистрирах в този форум, имаше само дваме действащи модератори: Тани и Велси. В последствие правата на Велси бяха отнети, поради противоречие с комерсиалната политика на форума, а Тани си създаде друг форум и не се ползва от правата си тук. Но тези двамата, бяха уважавани от всички членове на този форум, защото многократно се бяха изказвали по същество и компетентно в много от темите.
За теб виждам, че си с модераторски права в два раздела:
1) инструменти от супертмаркет - не се съмнявам, че поне веднъж в живота си си пазарувал в супермаркет.
2) Автомобили - не се съмнявам, че си въртял геврека.
Но не съм забелязал въпреки че следя тези теми, поне верднъж да си се изказал по същество и компетентно в тях.
Явно понятието "Модератор" доста е девалвирало от времето на Велси и Тани. Явно и самия Администратор на форума не смее да те титулува "Модератор".

ПС: Ей сега вече ти давам възможност, да покажеш имаш ли топки или п.тка?
Вече имаш пълно основание, да се възползваш от правата си.
Andri01 - майстор
Един съвет: в жабката/багажника,под седалката/ носете 1бр. женски чорапогащник! Въпрос на възможност от къде ще го свиете -
магазина,жената или любовницата!? Лично съм има случай с такъв да заменя скъсан ремък към вентилатора. Е,на лодка,не на кола ,но свърши идеална работа !?
Virtex - майстор
iliya_i написа:
А след като си модератор, защо не си титулован като такъв?
Защото това няма значение. Целта е да се помага когато може с каквото може. Дали човек има титла "модератор", "майстор" или така нататък няма никакво значение. Още повече, че много зависи как е конфигуриран phpBB форума - технически детайли, които нямат значение в момента.
iliya_i написа:
Между другото, когато се регистрирах в този форум
Едно от нещата, които 'старото' поколение не може да разбере, е че нещата се променят :) "Едно време" какво е било няма значение в бързо променящата се действителност.
iliya_i написа:
Явно понятието "Модератор" доста е девалвирало от времето на
'Жал' ми е за хора, търсещи някакви 'облаги' където могат, за да оправдаят съществуването си :) Дали има титла или не - няма значение, когато целта е да се помага. "Едно време" имаше значение титлата дали си "старши" помощник, "главен" специалист и т.н. Сега човек може да е 'просто' инженер и да прави чудеса във своята сфера,но и това вероятно е ново. Но е разбираемо такова отношение.
iliya_i написа:
ПС: Ей сега вече ти давам възможност, да покажеш имаш ли топки или п.тка?
Вече имаш пълно основание, да се възползваш от правата си.
Можеш да бъдеш спокоен, че никога не ми е трябвало твоето разрешение, за да правя неща и съм твърдо убеден, че и за напред ще остане така :-D Не намирам нужда да показвам неща online на емоционално натоварен човек, който избива комплекси във форум :) Може твоите родители да са те възпитавали с бои и да разчиташ, че трябва да се показва "твърдост", за да се "научават" хората, но можеш да бъдеш убеден, че и това се е променило "от едно време" :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Инструменти за колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: