• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
Chefo77 - майстор
Тинки, какъв е този списък с резервни части и инструменти в твоята кола???
На моя барутник в багажника има патерица, крик, кръстачка, комплект звездогаечни 8-22 (или беше 8-19), гедоре малко и една специална двуглава отвертка. Кутийка с крушки и блистер предпазители. Толкова. То вярно, че не знаеш отде ще изскочи зайчето, но бива ли такова недоверие към машинката :)
toolegittoquit - майстор
Chefo77 написа:
Тинки, какъв е този списък с резервни части и инструменти в твоята кола???
На моя барутник в багажника има патерица, крик, кръстачка, комплект звездогаечни 8-22 (или беше 8-19), гедоре малко и една специална двуглава отвертка. Кутийка с крушки и блистер предпазители. Толкова. То вярно, че не знаеш отде ще изскочи зайчето, но бива ли такова недоверие към машинката :)
Миналата седмица насред път ми се счупи ябълката на едното жило на скоростният лост, която се свързва с шарнирче към селектора на скоростната кутия. С парче шпилка 4-ка, телче, 2 скобички и болт с гайка го оправих да се придвижа до нас, където да го ремонтирам окончателно.
Понякога простотии за 50 стотинки могат да ти изиграят страшно лоша шега.
Virtex - майстор
Чак ми е чудно как може да омазват всяка тема на определени потребители.

Отношението на iliya_i е обидно, ако се обижда толкова лесно може да пропуска темите на toolegittoquit.

Не ме карайте да заключвам темата заради глупости.
iliya_i - майстор
Virtex написа:
Чак ми е чудно как може да омазват всяка тема на определени потребители.

Отношението на iliya_i е обидно, ако се обижда толкова лесно може да пропуска темите на toolegittoquit.

Не ме карайте да заключвам темата заради глупости.
И кое точно е обидното? Това, че не се сещаме как да сложим 15 железа без да дрънкат?
А който се чувства обиден, може да пусне доклад до модераторите (ако все още има такива във форума, в което много се съмнявам).

toolegittoquit, ти да не си вкара в употреба поддържащия профил като Пламен?
Virtex - майстор
iliya_i написа:
Бах ти малоумника. Цяла тема с над 20 поста за един парцал.
Това е обидно мнение към друг потребител.

Явно драмата ти с него е по-голяма от първоначалната оценка, така че ще те помоля да се отнасяш с нормален тон ( не обиден като написаното по-горе ) към другите потребители.

И понеже спомена модератор - може да провериш специално за този раздел кой е модератор и ще си направиш сметка, че няма нужда от драматизация заради това, което написах :)
Andri01 - майстор
Комплект ключове,въже за теглене,кабели за ток,крик и ключ за гумите. Всичко друго е просто излишен разход на гориво. А иначе-антифриз,течност за чистачките,масло-че то ги има вече навсякъде. И преди излизане извън града,на по дълъг път-преглеждане на колата. От 40г. това правя и съм нямал аварийно спиране на пътя! Тука темите станаха една от друга по "умни"! Следващата ще бъде :" кога и кака си сменяте гащите" :? :)
gogo7777 - майстор
Ключ за гуми, крик, въже, гедоре, комплект гаечни и звездогаечни ключове, две отвертки, клещи, чук, ножче....май друго нямам. Това в моята кола.

Гащи сменям всеки ден.

В буса:
два заваръчни апарата
бутилка аргон
манометри
маркучи
маски
каски
сбруи
5-6 удължителя
стълба
флексчета
винтоверти
бормашина
мултифункционална
всякакви бурми
всякакви ръчни инструменти
електроди
телове
шлангове
нивелири
винкели
тирфор
шмиргел
орбиталка за електроди
бургии
дискове
колани
въжета
ботуши
разни колена, фланци и фитинги
габел
парцали
маса с менгеме
триножни стойки
един куп самоделни приспособления
шкаф за инструменти /обикновенно е празен/ :mrgreen:
.........някъде там трябва да има и шише ракия.

Всичко е в прилежно потдържан безпорядък. Всичко отзад се търкаля и дрънка. Свиква се с тази "музика" :-D
Andri01 - майстор
"............някъде там трябва да има и шише ракия...."! А чаши,мезето? Пак си ги забравил или ще пием както минала неделя-от шишето!? :?
gogo7777 - майстор
Ракията е за дезинфекция, бе..... :wink:
nikolovvd - майстор
Който пие бира, хич да не шофира!
Който яде скара - фаща го радара!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Инструменти за колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: