• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
Andri01 написа:
Никакви инструменти-колата ми не е "Пасатко" ! Тя си върви,не се разваля! :)
Човек винаги трябва да има някакви инструменти в колата. Мен ме дразнят, че моите дрънкат.
За това питам за обезшумяване. Оригинално те се слагат в стиропорени/пластмасови органайзери някъде из багажника. На моята кола е имало само при резервната гума. Такъв нямаше, когато купих колата обаче.
Ако нямаш инструменти и пособия, дребни неща като изгорял бушон или скъсано жило и оставаш на пътя на милостта на съдбата.
profesionalist_wood - майстор
stoianov_n написа:
profesionalist_wood написа:
...Затова като я карам на сервиз колата изпразвам жабката и багажника без остатък :-D Да не би монтьора да се сдобие със запалките ми(дори запалката от таблото я свалям)
Ти си много зле бе, пич. :shock:
В кви сервизи ходиш.На мен ми карат колите, даже с пари вътре, няма шанс нещо да изчезне.
Ако пък стане, при мен, веднага възстановявам изчезналото и някой си заминава + бой.Имам камери.

пп.Обаче като се замисля, такива като теб не могат да идат в нормален сервиз, така че....хубаво правиш. :-D
Ми добре,отиди в СФА сервиз па нека ти изчезне чантичката с гедоретата и след това да дигат ръце -ами това онова ние не сме пазачи...
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Мен ме дразнят, че моите дрънкат.
Ще дрънкат, щото са ти смяна задните амортесьори.....моите що не дрънкат. :-D
profesionalist_wood - майстор
stoianov_n написа:
toolegittoquit написа:
Мен ме дразнят, че моите дрънкат.
Ще дрънкат, щото са ти смяна задните амортесьори.....моите що не дрънкат. :-D

https://www.24chasa.bg/novini/article/5766413 :-D
stoianov_n - специалист
[quote="profesionalist_wood"][/quote]
В нормален сервиз такива работи не стават, ама вие с Тинкито не ходите в такива. :wink:
profesionalist_wood - майстор
stoianov_n написа:
profesionalist_wood написа:
В нормален сервиз такива работи не стават, ама вие с Тинкито не ходите в такива. :wink:
Сигурен ли си? Може някоя отвертчица да има чопната тази седмица в сервиза... :lol:
toolegittoquit - майстор
stoianov_n написа:
Ще дрънкат, щото са ти смяна задните амортесьори.....моите що не дрънкат.
Амортисьорите не са за смяна, просто толкова са ни хубави пътищата. И при преминаване на неравности, неизбежно се пренасят вибрации. А малко трябва на метал в метал за да дрънка.
iliya_i - майстор
toolegittoquit написа:
stoianov_n написа:
Ще дрънкат, щото са ти смяна задните амортесьори.....моите що не дрънкат.
Амортисьорите не са за смяна, просто толкова са ни хубави пътищата. И при преминаване на неравности, неизбежно се пренасят вибрации. А малко трябва на метал в метал за да дрънка.
Ми вземи един стар скъсан чаршаф от мама, за без пари и увий всичко така, че да няма контакт метал с метал. Мисля, че 2000 х 1000 мм парцал са напълно достатъчни да не дрънкат.
Бах ти малоумника. Цяла тема с над 20 поста за един парцал.
toolegittoquit - майстор
iliya_i написа:
Бах ти малоумника. Цяла тема с над 20 поста за един парцал.
!! Благодаря за квалификацията! Но дрънкат и в самата кутия. Тупкат независимо, че съм я изолирал.
За това и пуснах темата. Дали не се продават органайзери и подобни неща, където да можеш да си наредиш нужните инструменти!
Другата причина беше защото ми беше интересно кой какво носи.
Ама аз ако съм малоумник, то ти какъв си тогава? Защо не отидеш в темите на оня Пламен с 15-те акаунта, където си прави реклама, че бил голям майстор ремонтиращ компютрите на колите на цяла България, ама ми се изсра тука??
Ама той не е малоумник, но аз съм. Мерси много! Сети се тогава като ми казваш така ти какъв си.
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
iliya_i написа:
Бах ти малоумника. Цяла тема с над 20 поста за един парцал.
!! Благодаря за квалификацията! Но дрънкат и в самата кутия. Тупкат независимо, че съм я изолирал.
За това и пуснах темата. Дали не се продават органайзери и подобни неща, където да можеш да си наредиш нужните инструменти!
Другата причина беше защото ми беше интересно кой какво носи.
Ама аз ако съм малоумник, то ти какъв си тогава? Защо не отидеш в темите на оня Пламен с 15-те акаунта, където си прави реклама, че бил голям майстор ремонтиращ компютрите на колите на цяла България, ама ми се изсра тука??
Ама той не е малоумник, но аз съм. Мерси много! Сети се тогава като ми казваш така ти какъв си.
Скоти,виж в лидъл пускаха едни органайзери за 15 лв от плат които се закачват отстрани за багажника и не дрънчат инструментите....
Ти Москвич ли караш та да нямаш постелка в багажника а си оставил на ламаринения под нещата да дрънчат...?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Инструменти за колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: