• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
montoya - майстор
В багажника возя газова бутилка, бас каса или буфер с вграден усилвател, резервна гума, крик, пожарогасител, триъгълник, крачна помпа,5 литра антифриз, 2 литра двигателно масло, 1л. ATF, 50мл тънко машинно масълце, въже за теглене, малък гидор от 6-19мм, един куфар от перфоратор райдер пълен с гаечни ключове звезди и лули, комплект шестограми, комплект торксове, тръбни ключове, раздвижни ключове, комплект свещи за двигателя, капачка и палец за делкото, комплект кабели за свещи /вече са само 2 кабела/, маркучи от всичките видове които ги има в колата /водни, горивни, въздушни и вакумни/, резервни чистачки, една инсталация от перла четворка да си имам кабелчета, 2-3 ножа, фенерче, брадвичка малка, 2 буркана с разни гайки и болтове, резервни крушки за фаровете, габарити и стопове, 30-40 бушона, в момента возя и едно бушониера резервна и хидравлична помпа че трябва да я сменявам ама не остава време, имам и два колана от тия тънките с тресчотка за багаж. В общи линии това возя :?
Набутал съм всичко по разни дупки около резервната гума, под и зад бутилката, в джобовете отстрани, нищо не дрънка :-D
iliya_i - майстор
toolegittoquit написа:
Въйй, ни мой. Човек с висше да не се сети!! Абе човеко, специално бях си направил кутия за инструменти.
Вътре я облицовах на няколко нива с дунапрен и изолационна подложка. - а между инструментите кво сложи?
И си карам по дупките и самата кутия подскача и тупка в багажника. Дори през кечето се чува. :lol: - Ми вържи я с ластик. По добре с два.
А аз трошки не карам. - Да, всеизвестно е :lol:
iliya_i - майстор
profesionalist_wood написа:
Скоти,виж в лидъл пускаха едни органайзери за 15 лв от плат които се закачват отстрани за багажника и не дрънчат инструментите....
Цели 15 леФа? Че той за 10 си я пребоядисва цялата.
toolegittoquit - майстор
iliya_i написа:
... а между инструментите кво сложи
Постарал съм се, но е невъзможно всяко нещо да се увие. Относно ластиците - няма къде да закрепя без да дупча? :?
montoya написа:
В багажника возя газова бутилка
4 свещи
4 броя кабели за свещи
фланци за антифриза
палче и дистрибуторна капачка
вода
1 литър масло за скоростна кутия
1.5 литра масло за двигател
тресчотка 1/2
камъни 10/13/17/18/19/24
рамо 1/2 - 50см
помпа за гориво
въже
кабели за ток
40 бушона в жабката
7 крушки и 2 за фаровете в жабката
2 отвертки
жило
скоби за жило
скоби за вода
резевен ангренаж, ролка и аксесоарен ремък
болчета, гайки и самонарезки
комплект гаечни ключове
силикон за двигатели
добавка за течове
маркуч за вакуми, за антифриз, за гориво.
комплект малка тресчотка 3/8 с камъни всякакви
шпилка 4мм
тел
изолирбанд
кабели
крик
кръстат ключ
Ама мама му стара, ние коли ли караме или Жигули??
Ама нали аз я карам същата кола, много добре знам колко джобове има - има точно 2 джоба отстрани.
А някой ми е свил оригиналният органайзер на резервната гума. :evil:
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
iliya_i написа:
Ами на мен ми стига акълЯ, че ако дрънка метал в метал, значи между двата метала трябва да има нещо друго. За теб явно не! Уж все трошки караш, пък един парцал нямаш.
Въйй, ни мой. Човек с висше да не се сети!! Абе човеко, специално бях си направил кутия за инструменти.
Вътре я облицовах на няколко нива с дунапрен и изолационна подложка.
И си карам по дупките и самата кутия подскача и тупка в багажника. Дори през кечето се чува. :lol:
А аз трошки не карам.
profesionalist_wood написа:
Ти Москвич ли караш та да нямаш постелка в багажника а си оставил на ламаринения под нещата да дрънчат...?
Не съм Скоти и поне не карам раздрънкан Ескорт. :lol:
Днес бях в лидъл и не видях подобно нещо, за това питам за нещо по-удачно.
Кече на багажника си имам и то дебело.
А ти отиде във Франця да береш ягоди и ти порасна работата. :lol: Докторант! Ягоди. :-D
А аз тъкмо си набрах клиенти тук и ми е през к*ра дали взимаш 4000лв евро и дали береш ягоди или си даваш задника. Ако още един път ми кажеш скоти ще ти тегля една пу**а майна. Скот ще викаш на някой друг!
Епа то не е ли така? Това с пускането на безумни теми е страничен ефект от оскотяването в панелното черноморско гето. Окей,оставям те да си развиваш стокхолмския синдром и те оставям на твоите любимци. За това че зимам 4000 еврака е едва началото....мислех да отбия тази седмица в Ница да видя един стар приятел на раздумка :)
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Епа то не е ли така? Това с пускането на безумни теми е страничен ефект от оскотяването в панелното черноморско гето.
Аз не живея в панелка. Ама ти явно.. Взимаш 4000евро, но не ми дреме. Не са чисти. А се отбивай където искаш, винаги ще те гледат като берач на ягоди там.
Довчера караше Ескорт, взет от моргата, а днес си голяма работа. За такива като теб май казват - "Пази боже сляпо да прогледа"
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Епа то не е ли така? Това с пускането на безумни теми е страничен ефект от оскотяването в панелното черноморско гето.
Аз не живея в панелка. Ама ти явно.. Взимаш 4000евро, но не ми дреме. Не са чисти. А се отбивай където искаш, винаги ще те гледат като берач на ягоди там.
Довчера караше Ескорт, взет от моргата, а днес си голяма работа. За такива като теб май казват - "Пази боже сляпо да прогледа"
Хъхъхъ. Ти познаваш ли ме изобщо бе? Аз по природа съм стиснат ама купих жилище,ново :drinkers: :finga: Винаги съм казвал една стара мъдрост-Пести за да имаш :wink:
gogo7777 - майстор
мислех да отбия тази седмица в Ница да видя един стар приятел на раздумка
Отбий до Шимони, търсят дърводелци-докторанти. Мога да ти съдействам. :lol:
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
Хъхъхъ. Ти познаваш ли ме изобщо бе? Аз по природа съм стиснат ама купих жилище,ново :drinkers: :finga: Винаги съм казвал една стара мъдрост-Пести за да имаш :wink:
И аз мога да си купя жилище. Не едно, ами 5. В селата продават къщи по 5000лв с 2 декара място. А на слънчака продават апартаменти за по 15 хиляди евро, защото са го закъсали - не могат да ги продадат. И какво?
Виждам, че по природа си стиснат. И цял живот ще останеш без жена по тая причина. Те не обичат стиснати самовлюбени.
Престани да ми спамиш в темата.
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
Хъхъхъ. Ти познаваш ли ме изобщо бе? Аз по природа съм стиснат ама купих жилище,ново :drinkers: :finga: Винаги съм казвал една стара мъдрост-Пести за да имаш :wink:
И аз мога да си купя жилище. Не едно, ами 5. В селата продават къщи по 5000лв с 2 декара място. А на слънчака продават апартаменти за по 15 хиляди евро, защото са го закъсали - не могат да ги продадат. И какво?
Виждам, че по природа си стиснат. И цял живот ще останеш без жена по тая причина. Те не обичат стиснати самовлюбени.
Престани да ми спамиш в темата.
Оу жената ако пожелае може и Айфон да й купя,или нова семейна кола. Абе важното е че е инженер и винаги прави сметки.
И аз мога 10,ама кой ще ги поддържа къщите? То не е само данъците....много работа искат. Ама щом те кефят 5 къщи,зимай ги.Ходи си гол по макари из празните стаи :lol:

До Гогито,ми то аз имах 2-3 оферти за работа по специалността,ама нали наследствения занаят ме влече....та така :) Друго си е с 2 професии,гладен няма да остана
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

Тема "Инструменти за колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: