Всички имаме коли, нали ?
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Само карта за пътна помощ и презервативи - като го онодят, след като дойде пътната, да е защитен. :lol:
Тц, тя и пътната му е безплатна...... :-D
toolegittoquit - майстор
stoianov_n написа:
Тц, тя и пътната му е безплатна...... :-D
Няма безплатен обяд! Условията на СБА не са неограничено да ги викаш, защото караш кошница. И безплатната пътна е до 30км - до най-близкият сервиз или до вас. :rock:
Закъсай на пътя между Германия и Франция и да видим дали ще те огрее безплатната пътна помощ. :lol: :cool: :partyman: :finga:
А 1000лв за обслужване давам, само ако ми го правят стриптизьорки. И масло за 100лв тубата да сложа, пак не ми стъпва 1000лв обслужването. :-D
nikolovvd - майстор
Така говорите, защото не знаете кой кара.
А водача е 12 годишната ми дъщеря. :)
http://youtu.be/2GIWLPZUanA
Аз писах, че старта е плавен, но май никой не обърна внимание.
gogo7777 - майстор
Давам ти един пример - оставих ангренажа на колата да го смени майстор. Да, ама не знам какво е затягал, болчето на динамото падна в движение. Светна ми лампата на динамото. Добре, че го видях. Спрях веднага и извадих болче от резервата, завих го с ключето, което имам и тръгнах. Да, ама на моята кола ремъкъ освен динамото върти и водната помпа.
Моя ангренаж върти други работи.....касетофона, резервната гума и моторчето на шибидаха и задната чистачка.....скъса ли се съм до тука :wink:
Последна промяна от gogo7777 на вт май 30, 2017 3:40 pm, променено общо 1 път.
stoianov_n - специалист
nikolovvd написа:
Аз писах, че старта е плавен, но май никой не обърна внимание.
Старта бива, аз ти писах над 140...
Иначе, браво на момичето. =D>
toolegittoquit - майстор
nikolovvd написа:
Така говорите, защото не знаете кой кара. А водача е 12 годишната ми дъщеря. :) .
Значи ся те изпявам пред полицията и те грози затвор и глоба. Преотстъпване на автомобил на неправоспособен водач.
nikolovvd - майстор
Кракът й не стига до края. :lol:
gogo7777 - майстор
А 1000лв за обслужване давам, само ако ми го правят стриптизьорки. И масло за 100лв тубата
Ааааа тогава и аз давам....монтьорките наливат скъпо тънко масло и от ръчен става автоматик...ъъ лоста :)
toolegittoquit - майстор
Virtex написа:
Малко се отклонявате от темата и започвате пак да обсъждате неща, предразполагащи спам и заяждане ( кой колко е дал за поддръжка, особено toolegittoquit )...
Идеята ми е, че няма значение колко си дал за поддръжка. И да си сменил всички части на колата, цялата кола да си сменил, няма нито една причина утре нещо дребно да се счупи и да те остави на пътя.
Някаква глупост като едно болтче или пластмаска на жило на скоростите. Примерно аз ако нямах болче резервно и ключе, щях да стоя, да се моля някой да спре и да махам, за да ми услужи с едно болтче.
nikolovvd - майстор
toolegittoquit написа:
nikolovvd написа:
Така говорите, защото не знаете кой кара. А водача е 12 годишната ми дъщеря. :) .
Значи ся те изпявам пред полицията и те грози затвор и глоба. Преотстъпване на автомобил на неправоспособен водач.
Когато човек говори или пише, трябва да си е написал домашното, т.е. да е събрал нужната му информация, за да има мнението му стойност. В противен случай се превръща в празнодумец!
Уроците по кормуване се провеждат на самолетна писта дълга 4 км, която е частна собственост и КАТ нямат никакви правомощия там. Толкова по тази тема.

Тема "Поддръжката на автомобили в оторизирани сервизи, части и други" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: