Всички имаме коли, нали ?
profesionalist_wood - майстор
Бе не знам колко ще е сериозен той в темите .....ама пак ще подчертая че е ГЪЗ
tsenkov - специалист
Тинки ,не съм трол. Виж от кога пиша, какво пиша. Може да научиш нещо.И да отговоря на въпроса ти-мястото на пожаро гасителя е там където може да седнеш на него. Без вазелин.Само с аналгин.
stoianov_n - специалист
И аз исках снимка, че съм ги забравил тия коли.Ама той задния номер не се вижда, бе.Пък и не ме интересува цялата кола, а само багажника.
Мен ако питаш, пожарогасителя трябва да стои под шофьорската седалка, има място, да ти е под ръка.Задължително при кола с газова уредба и супер задължително при такива със собствено ръчно монтиран сбирщайн.

пп.Абе къде е Керето бе, къде изчезна пъпеша му с пъпеш? :?
zz_stefanov - майстор
Да, постепенно пожарогасителя се приближава до истинското му място, а то е - под педала на спирачката :lol:
profesionalist_wood - майстор
Не,пожарогасителя се слага на седалката на шофъора между двете задни полукълба да не грее дупето при продължително каране....
А за Керето...той не се занимава с никои....негова си работа
hidrazin - майстор
zz_stefanov написа:
Да, постепенно пожарогасителя се приближава до истинското му място, а то е - под педала на спирачката :lol:
Недей, недей че ми връщаш стари спомени.
Тоя филм лично съм го играл ама с бутилка водка.... Търкулна се под педaлите. :shock:
:partyman:
Andri01 - майстор
Особено бутилка водка си има начин за закрепване - ластик,може и от гащи :) :partyman:
hidrazin - майстор
Е то си беше инцидентно - грабнах една бутилка и отпрашихме към купон на една хижа...
А Тинки да вземе да си уплътни така колата.
Хем няма да влиза въздух и пожара сам ще се гаси, хем няма да му дрънчат инструментите. :lol:

Изображение
:partyman:
toolegittoquit - майстор
tsenkov написа:
мястото на пожаро гасителя е там където може да седнеш на него. Без вазелин.Само с аналгин.
Ты дебил или что? Ты насмехаетесь надо мной? Пошел ты нах..!

Тема "Пожарогасител и аптечка - местоположение фабрично" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: