Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
gogo7777 написа:
Пилотската кабина също.
Това тук да не е фотодефиле..Конкретен въпрос зададох.
_____________
Не ми се искаше да дупча колата за стойка на пожарогасителя. Явно изборът е ограничен.
Мислех си дали да не го сложа като краен вариант под предната седалка. Но си е неудобно малко.
Virtex - майстор
Нормално е да питат хората, ако някои е имал такава кола при вида на снимката може да се сети кое къде е било. Ако са я имало отдавна е нормално при вида да се сети човек,а не да помни точно кое какво е било.
gogo7777 - майстор
Това тук да не е фотодефиле..Конкретен въпрос зададох.
Не ми пука за въпроса. Искам първо снимки на багажника, после отговорите....

Това тук да не е питалня на бавно-развиващи се?
toolegittoquit - майстор
gogo7777 написа:
Не ми пука за въпроса.
Като не ти пука - чао.
Снимки, които идентифицират колата ми не желая да давам в Интернет.
gogo7777 - майстор
Нема чао.....
Ако искаш мога да ти направя спринклерна система обхващаща всички отделения в колата. Така кръглия пожарогасител ти отпада и в квадратните джобове на багажника може да слагаш други неща..... :wink:
Снимки, които идентифицират колата ми не желая да давам в Интернет.
Да не си обрал училищната лафка, бе....
Последна промяна от gogo7777 на пет юни 09, 2017 9:53 pm, променено общо 1 път.
toolegittoquit - майстор
gogo7777 написа:
Така кръглия пожарогасител ти отпада и в квадратните джобове на багажника може да слагаш други неща..... :wink:
В момента в джобовете има други неща и се чудя къде да дяна аптечката и пожарогасителя.
Багажникът е голям, но за да стигна резервната гума, трябва да вдигна половината кече, което се явява и кора. Съответно по стените на багажника не мога да слагам нищо иначе няма да мога да си стигна до резервната гума.
На фордчетата беше лесно с резервната гума отдолу. А крика беше при двигателя, заедно с ключа.
Последна промяна от toolegittoquit на пет юни 09, 2017 9:53 pm, променено общо 1 път.
zz_stefanov - майстор
toolegittoquit написа:
gogo7777 написа:
Не ми пука за въпроса.
Като не ти пука - чао.
Снимки, които идентифицират колата ми не желая да давам в Интернет.
Тинки, изпревари ме, не предполагах, че ще допуснеш да нарушат твоята потайност. Време е да си смениш и ника :-D
tsenkov - специалист
Ако искаш мога да ти направя спринклерна система обхващаща всички отделения в колата. Така кръглия пожарогасител ти отпада и в квадратните джобове на багажника може да слагаш други неща..... :win

По добре сфинктерната с-ма..
toolegittoquit - майстор
tsenkov написа:
Ако искаш мога да ти направя спринклерна система обхващаща всички отделения в колата. Така кръглия пожарогасител ти отпада и в квадратните джобове на багажника може да слагаш други неща..... :win

По добре сфинктерната с-ма..
Баси и трола си, да знаеш.
zz_stefanov - майстор
Що бре Тинки, така ще можеш да гасиш пожарите в полет, без да приземяваш самолета :-D

Тема "Пожарогасител и аптечка - местоположение фабрично" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: