Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
Искам да разбера къде фабрично се разполага пожарогасител/аптечка в Пасат Б3/Б4/Голф2
Има ли някой с останало фабрично оборудване, което да не е откраднато още?
hidrazin - майстор
Поредната безумна тема. Ти май тази сутрин си пропуснал поредната доза хапчета?
Нищо, поне ще има с какво да се забавляваме.
Нека шоуто започне ... СЕГА. :lol: :lol: :lol:
:partyman:
nikolovvd - майстор
Фабрични отделения за аптечка, пожарогасител и крик има във високия клас на някой марки.
Ако беше купил Фантом, а не Пасат, нямаше да питаш.
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Искам да разбера
И колко викаш ти плащат за тази работа?На надник ли, на пусната тема ли...... :-D
toolegittoquit - майстор
nikolovvd написа:
Фабрични отделения за аптечка, пожарогасител и крик има във високия клас на някой марки.
Ако беше купил Фантом, а не Пасат, нямаше да питаш.
Пасатът не е бил най-ниска ниска класа. Но ми е интересно къде са се намирали тези неща. Дори в евтините автомобили има ако не отделения, то едни ластички около задните бомбета, където да се закрепва.
На пасата има само 2 джоба, но в квадратен джоб трудно влиза кръгъл пожарогасител, ако нещо не бъркам... :-D
Никъде няма информация, а тоя въпрос живо ме вълнува, защото имам точно такава кола. Няма стойка за пожарогасител, а дори и преди, дори и в германия е имало изискване колата да е оборудвана с пожарогасител, триъгълник и аптечка.
zz_stefanov - майстор
Пасатко се завръща. :)
Вече нищо не дрънка в багажника, ама пожарогасителя и крика са останали да се реят в безтегловност.
Тинки, ти пак бъзикаш копчето на радиото :)
Това е от сериозните ти теми, коитодругите ще ги о**ерат, нали :)
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
Това е от сериозните ти теми, коитодругите ще ги о**ерат, нали :)
Виж сега, интересно ми е. Който знае - да каже. Който не знае - да прескочи темата. А ти не пропусна да се докажеш като спамер с 3 поредни еднакви мнения?! :shock: :?
stoianov_n - специалист
На мен що не ми отговори? :?

Снимай багажника че съм забравил как изглеждаше на тия коли. :?
zz_stefanov - майстор
toolegittoquit написа:
zz_stefanov написа:
Това е от сериозните ти теми, коитодругите ще ги о**ерат, нали :)
Виж сега, интересно ми е. Който знае - да каже. Който не знае - да прескочи темата. А ти не пропусна да се докажеш като спамер с 3 поредни еднакви мнения?! :shock: :?
ми и аз кат теб не правя пропуски. :-D
Chefo77 - майстор
Според колега с такава - в единия от джобовете стои пожарогасителя.

Тема "Пожарогасител и аптечка - местоположение фабрично" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: