Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
gogo7777 написа:
Така кръглия пожарогасител ти отпада и в квадратните джобове на багажника може да слагаш други неща..... :wink:
В момента в джобовете има други неща и се чудя къде да дяна аптечката и пожарогасителя.
Багажникът е голям, но за да стигна резервната гума, трябва да вдигна половината кече, което се явява и кора. Съответно по стените на багажника не мога да слагам нищо иначе няма да мога да си стигна до резервната гума.
На фордчетата беше лесно с резервната гума отдолу. А крика беше при двигателя, заедно с ключа.
Последна промяна от toolegittoquit на пет юни 09, 2017 9:53 pm, променено общо 1 път.
zz_stefanov - майстор
toolegittoquit написа:
gogo7777 написа:
Не ми пука за въпроса.
Като не ти пука - чао.
Снимки, които идентифицират колата ми не желая да давам в Интернет.
Тинки, изпревари ме, не предполагах, че ще допуснеш да нарушат твоята потайност. Време е да си смениш и ника :-D
tsenkov - специалист
Ако искаш мога да ти направя спринклерна система обхващаща всички отделения в колата. Така кръглия пожарогасител ти отпада и в квадратните джобове на багажника може да слагаш други неща..... :win

По добре сфинктерната с-ма..
toolegittoquit - майстор
tsenkov написа:
Ако искаш мога да ти направя спринклерна система обхващаща всички отделения в колата. Така кръглия пожарогасител ти отпада и в квадратните джобове на багажника може да слагаш други неща..... :win

По добре сфинктерната с-ма..
Баси и трола си, да знаеш.
zz_stefanov - майстор
Що бре Тинки, така ще можеш да гасиш пожарите в полет, без да приземяваш самолета :-D
toolegittoquit - майстор
Chefo77 написа:
Според колега с такава - в единия от джобовете стои пожарогасителя.
Благодаря на Чефо.
Темата е за закриване, ако някой няма нещо да добави строго по темата.
Junak - майстор
Тц, тц, тц - и тая тема се осра. :butthead: :-D
profesionalist_wood - майстор
Ся ми звъннаха чак у френско и влязох да видя уникалната и тъпа тема....ама ти си бил голям ГЪЗ бе Тинки! :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Andri01 написа:
Преди години един ме удари отзаде-смачка задната врата ,а той се запали / беше издухано БМВ бензин/! Пожарогасителя ми беше в багажника! Естествено си остана там-не можех да го извадя. Други колеги му загасиха колата! От тогава,пожарогасителя е под предната лява седалка или до нея!!
Ха-ха и моят е пред предна дясна. Де ше бързам, па ше отварям, па багажникът пълен... да е подръка
Нещо много слабо се развива темата...
Вече втори ден а няма и 30 отговора. И по- малко от 400 преглеждания.
Тинки, вземи се в ръце и пусни по- сериозна тема за ПАСАТКО! Тази за местоположението на пожарогасителя не вдига рейтинга на форума.
Намери му някой кусур на аФтомобила (знам, че не е лесно това) и действай!
Ама за аптечка да питаш и пожарогасител... стреляш с халосни- извади тежката артилерия!

Тема "Пожарогасител и аптечка - местоположение фабрично" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: