Всички имаме коли, нали ?
BlackBox - специалист
ESPACE написа:
Не си струва, по добре смени колата.
Espace, като сменя колата...в България..."нова" стара кола = нови проблеми. Почти никой не продава нещо, ако не го е скапал тотално. Аз тези коли не искам да ги правя и да ги продавам. Текущата кола си ми работи много добре и съм много доволен от нея. Пали и тръгва и толкова. Ако има начин изгодно да се направи нещо..защо не?
Проблемът е да се намери донор. Много малко Б3 има с климатик...
ESPACE - майстор
Дано си наясно в какъв филм ще се вкараш с монтаж на климатик.
BlackBox - специалист
ESPACE написа:
Дано си наясно в какъв филм ще се вкараш с монтаж на климатик.
Не по-голям отколкото за 1 месец да се счупи шибидах, 2 ел.стъкла, машинка за централно, TPS, топло да няма и накрая като натиснах бомбето с отвертката, отвертката да го пробие. :)
Като се сетя, че онази кола я карах със 170, а си е била направо крайно опасна за живота и имам късмет да съм жив...
ESPACE - майстор
Горе долу същата работа само че накрая може и да нямаш работещ климатик. Хвърли усилията в печелене на пари, не парите в бездънна яма.
BlackBox - специалист
ESPACE написа:
Горе долу същата работа само че накрая може и да нямаш работещ климатик. Хвърли усилията в печелене на пари, не парите в бездънна яма.
Само че Пасатора не е гнил и има хляб в него. Печеля пари, взимам друга...кочина и изсипвам още много-много пари, защото на по-новата кочина поддръжката и частите са 5-10 пъти по-скъпи отколкото тия на пасатора?
Нали знаеш как е работата...Пък колата си върви, проблеми няма, ще ми бъде тъжно да я дам...
ESPACE - майстор
Абе карай си така колата, не се хвърляй в този филм. Колко по ясно да ти го кажа!Ще издържиш още месец.
montoya - майстор
Сериозен филм си е, аз съм пуснал няколко снимки по нагоре от монтажа. Ако не си подготвен може и месец време да мине

Тема "Проблем с климатика на Vectra C 2.2 dti" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: