Всички имаме коли, нали ?
kolev_k - специалист
Здравейте,Хора!Имам питанка:кое и как управлява електрическия изпарител на агу-то(ловато).Един "газаджия"ми пусна директен +от акумулатора да пробва вентила дето пуска газта,видяхме че пуска,запалих,прибрах се и тогава видях,че онова блокче със светодиодите което показва колко газ има в бутилката,и което превключва газ-бензин не свети. :?
volf - специалист
Трябва някъде да има бушон 7,5А за превключвателя газ-бензин провери го.
kolev_k - специалист
Бе то аз ше ги проверя бушоните,ама ми е любопитно кое управлява изпарителя колко газ да пуска.
keymaker - специалист
kolev_k написа:
Бе то аз ше ги проверя бушоните,ама ми е любопитно кое управлява изпарителя колко газ да пуска.
-------------------------------------------------------------------------
Вакуума в смукателния тракт. Затова като се позадръсти въздушния филтър разхода хваща у влашко.
kolev_k - специалист
keymaker написа:
-------------------------------------------------------------------------
Вакуума в смукателния тракт. Затова като се позадръсти въздушния филтър разхода хваща у влашко.[/quote]
Споменах че изпарителя не е вакуумен.Има 2 щуцера за затоплящата течност,1 за течна та газ и 1 за изпарената.И 1 електромагнит лепнат за корпуса на изпарителя.
stamenov1 - специалист
Въпреки това количеството газ се определя от вакума във всмукателните колектори. Електромагнитите спират притока на газ ако не запалиш за определено време, или оставиш по-дълго на контакт.
Ако ти е интересно и разбираш руски прочети (разгледай) сайта http://www.dze.lpg.ru/Art0/Art0r_f.htm
kolev_k - специалист
А магнета който е залепен за корпуса на изпарителя(не този който е на течната газ)каква му е функцията?Принудителен празен ход ли е?
zmiori - специалист
Пуска газ за определено време докат запалиш.

Тема "агу" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: