• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
kamina.alba18kw - специалист
Здравейте. На място CD-то работи но вдигна ли 20 км/ч спира звука. Когато падна под 20км пак се чува звук. Някой имал ли е подобна аномалия. Смешна при това. :?
kozl - майстор
И при мен подобно ама над 50-60 като вдигна и радиото заглъхва, а и всичко в купето. Та оказа се лагер на предня дясна главина.
Де го чукаш, де се пука :shock:

Музиката спира
темата се рестартира :roll:
Chefo77 - майстор
Дали не спира заради вибрациите от преминаване по дупки?
kamina.alba18kw - специалист
чет окт 04, 2018 5:32 pmChefo77 написа:
Дали не спира заради вибрациите от преминаване по дупки?
Не колега на равен път е. и на мен ми е смешно ама е факт. ще приложа клип по нататък
DMN - майстор
kamina.alba18kw написа:
и на мен ми е смешно ама е факт.
Че кой ще бяга с над 20км/ч. и ще свири бре?
Като спре музиката, погледни в огледалото за обратно виждане и ще видиш как музикантите едва те догонват с изплезени езици, ми изчаквай ги първо да се качат :-D .
:partyman:
kozl - майстор
чет окт 04, 2018 6:09 pmkamina.alba18kw написа:
чет окт 04, 2018 5:32 pmChefo77 написа:
Дали не спира заради вибрациите от преминаване по дупки?
Не колега на равен път е. и на мен ми е смешно ама е факт. ще приложа клип по нататък
Ако не тайна ква е колата и оригинално ли е аудиото :?
Този феномен от кога е?
1. Откакто е произведена колата?
2. Откакто я купухте от ентия собственик?
3. След поредния ремонт?
4 . От няколко дни и се появи изведнъж.
За друг отговор натиснете 5 :-D
С минимум обяснения и с рестартиране на темите дали решават се проблемите :?
kamina.alba18kw - специалист
Този феномен от кога е?
1. Откакто е произведена колата?
2. Откакто я купухте от ентия собственик?
3. След поредния ремонт?
4 . От няколко дни и се появи изведнъж.
За друг отговор натиснете 5 :-D
С минимум обяснения и с рестартиране на темите дали решават се проблемите :?
[/quote]

Става въпрос за товарен бус Iveco Daily. По принцип си слушам на едно SONY, но днес взех едно JVC свалено от лека кола без такъв проблем като на буса.Сложих го днес и тръгна. Но като потеглих и се започна смешката. Спирам свири, тръгвам спира. По принцип моята кола е с оригинален плеър и като карам по бързо засилва сама леко музиката. Обратния ефект не го бях виждал. Смешно е, но съм сериозен. Жалко, че днес не можах да снимам видео.Утре може би.
kozl - майстор
Най-вероятно има разлика в буксите за Сонито и JVC -то. Преди доста време се занимавах с аудио техника, но вече съм изтървал прогреса.
Кой ти размени аудиото? Примерно на моят Партнер Типи му смениха аудиото в сервиз Авител, където главно предлагат Пайниър. Пежо ползва Кларион и ми добавяха букси с адаптор за да работи джойстика към волана. И джойстика работи, но командите стават по различно от оригинала.
И има ли букса за външно у-ние към аудиото?
Допускам, че в буксите има пин MUTE и той ти спира звука. Трябва да се свърже подходящо или да се откачи.
Аз за първи път срещам описание на функция за увеличаване на звука с нарастване на скоростта, но това не е невъзможно.
Ако в този форум няма кой да помогне по казуса, пробвай в авто форумите. Аз нямам идея Ивеко коя марка и система ползва и какви адаптори трябват при смяна на марките. Но само като потърся в нета и преходни букси разни модели излизат.
kamina.alba18kw - специалист
пет окт 05, 2018 7:30 amkozl написа:
Най-вероятно има разлика в буксите за Сонито и JVC -то. Преди доста време се занимавах с аудио техника, но вече съм изтървал прогреса.
Кой ти размени аудиото? Примерно на моят Партнер Типи му смениха аудиото в сервиз Авител, където главно предлагат Пайниър. Пежо ползва Кларион и ми добавяха букси с адаптор за да работи джойстика към волана. И джойстика работи, но командите стават по различно от оригинала.
И има ли букса за външно у-ние към аудиото?
Допускам, че в буксите има пин MUTE и той ти спира звука. Трябва да се свърже подходящо или да се откачи.
Аз за първи път срещам описание на функция за увеличаване на звука с нарастване на скоростта, но това не е невъзможно.
Ако в този форум няма кой да помогне по казуса, пробвай в авто форумите. Аз нямам идея Ивеко коя марка и система ползва и какви адаптори трябват при смяна на марките. Но само като потърся в нета и преходни букси разни модели излизат.

SONY-то което ползвах до сега също не е оригинално на Ивекото.Но е обикновено,само с функция радио и mp3.
Това го сложих заради USB порта. Но уви пак си ползвам стария "касетофон".
kozl - майстор
Прикачен файл:
JVC KD J 7221.jpg
Ето ти принципна схема на JVC KD-G721. Провери №6 (кафяв) да не е свободен.
И предполагам изхода за джойстик не е свързван - и на това JVC има такъв + безжично дистанцинно.
  • 1
  • 2

Тема "МУЗИКАТА СПИРА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: