Всички имаме коли, нали ?
shotik - майстор
нед яну 26, 2020 9:09 pmRinho написа:
В Алиекспрес продават и това устройство с което директно свързаш видеорегистратора към Захранването а не към запалката и така постоянно има ток към него. Car DVR Exclusive Power Cable Voltage 12V To 5V 0.5A-2A Mini Probable Transformers for Car Video Recorder 24 Hours Work
Каква е разликата ?

Не виждам разлика , защото и това е някакъв преобразувател на напрежение , както е при моето, само ,че то трябва да е в запалката .
Заради разредена батерия повече от 8 часа го бях включил към постоянно захранване и не е имало загряване или други нестандартни признаци .
За сега мисля да срежа кабела му и да преместя платката на едно място заедно с кутийката и от там с друг кабел към доза с постоянно напрежение , затова ме интересува , дали ще е проблемно постоянно свързано или само на контакт.
Предпазва батерията от изчерпване до минимум. Features

​Activate 24-hour parking monitoring function;
24V 12V-5V Transforms the voltage to power Dvr;
Connect the car battery to supply 24-hour power without using Cigarette Lighter;
With low battery protection,Will not cause the battery to be completely dead
shotik - майстор
Добре , ще видя какво ще правя , благодаря !
kr1100 - майстор
Hoвoceлckи Ти да не си бил ВКР? [/quote написа:
Разшифровка ??? Да не е военно контра раз.?
вт май 07, 2019 12:30 amVirtex написа:
Препоръчвам вземането на камера със Supercapacitor вместо lithium-ion батерия. Супер кондензаторът търпи по-високи температури с оглед жегите в България и слънцето тук.

Има и камери с parking mode, при който камерата е непрекъснато захранена, но в енерго-пестящ режим докато не работи колата и примерно записва 1fps или записва някакво компромисно качество при засичане на движение пред камерата. Уж "пази" колата и на паркинг.

VIOFO A119 е добър избор, имам 70mai pro, но не съм я слагал засега, за да кажа лични впечатления.

В момента (7ми Май) в продължение на няколко дни в алиекспрес има намаления и по принцип си заслужават - по време на такива 'промоции' я взех с $10 по-малко.

Имах доста време a118 с кондензатор и нямах оплаквания - всичко си беше наред, макар и с ниско качество на записа - дори и Full HD, пак не беше добре, но за $40 нямаше какво да очаквам :)
Искам да питам,някой може ли да ми даде съвет, за два модела видеорегистратори тип огледало, дали са качественни и дали си струва да си закупя някой от моделите. Питам, защото не съм много наясно кои характеристики са важни.Единият модел е Premium Techstar L606 ,a другият е Oglinda DVR Dubla FulHD Techstar
shotik - майстор
пон мар 30, 2020 2:36 pmvankoooo написа:
Искам да питам,някой може ли да ми даде съвет, за два модела видеорегистратори тип огледало, дали са качественни и дали си струва да си закупя някой от моделите. Питам, защото не съм много наясно кои характеристики са важни.Единият модел е Premium Techstar L606 ,a другият е Oglinda DVR Dubla FulHD Techstar
Ползвам някакъв китайски над 5 години, монтиран на оригиналното огледало на колата,доволен съм , има и задна камера и се вижда при заден ход какво има зад колата, а когато се движа нормално, записват и двете камери.
Единственото нещо ,което не харесвам спрямо предишния, че този е с максимален запис само 5 мин, на предишния беше до 15 минути.

Вече им паднаха цените , неса както бяха по 165 лв, аз го купих на промоция за 86 лв тогава, сега към 30-40 лв има .
nork - специалист
пон мар 30, 2020 2:36 pmvankoooo написа:
Искам да питам,някой може ли да ми даде съвет, за два модела видеорегистратори тип огледало, дали са качественни и дали си струва да си закупя някой от моделите. Питам, защото не съм много наясно кои характеристики са важни.Единият модел е Premium Techstar L606 ,a другият е Oglinda DVR Dubla FulHD Techstar
Защо се занимавате с глупости след като всеки от нас носи смартфон в джоба си?
Вземи си хубава стойка и си изтегли някоя от програмките в стора. Аз лично ползвам Daily roads и съм доволен, оставяш 2gb място на картата и 2ти в годината триеш запазените клипове. За 3 години ползване това е единственият недостатък който съм открил - като друсне на дупките и го заключва клипа.
naster - майстор
Защото не всеки път му се занимава на човек да плете такъми, слага телефони на стойки и т.н. Записът започва в момента, в който подам контакт и приключва при прекъсване на последния. Отделно, аз си пускам навигация от телефона заради трафика, приемам и правя обаждания... 100-ина дневен пробег.
Здравейте. Колегата Nork току що ми спести едни 300-350лв с изречението: "Защо се занимавате с глупости след като всеки от нас носи смартфон в джоба си?"...това го правя от няколко години и тъкмо се навих да си взема един хубав регистратор и Хоп :rolleyes: видях , че и още някой го прави това...а заснемането с хубава камера на телефон и особено с оптична стабилизация ...пффф уникално =D> ...ще ме прощават видеорегистраторите, ама не са дорасли още да правят по-хубаво видео от телефон от висок клас( не говоря за бюджетки и среден клас) и то с каквато резолюция пожелаеш (даже и 4К). Наличен е и GPS, което при регистраторите ги ускапява допълнително ...е, може да няма туй ону, разни тинтири минтири ( да не ги изброявам)...ама то и регистраторите до 150лв. и те долу горе, повечето са само снимачки (даже и GPS може и да нямат)...така, че който не го мързи, има да закачи само един телефон на стойката и е готов...даже ако няма да пътува на дълъг път няма нужда и да го захранва с ток...прсто споделих мнение...не разубеждавам никой, но просто ако мислите да си купувате евтин регистратор...няма смисъл, губи се цялата идея. :rock: :rolleyes:

Тема "Избор на видеорегистратор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: