• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Всички имаме коли, нали ?
Hoвoceлckи - майстор
Дрън-дрън ... Дадох си пари. И резултата беше нищожен. Ми той си бил много зле ... Е що не ми каза, че няма да стане "като хората"?! Еми ... в последствие разбрах. Е к'ъв професионалист си? Няма да ти платя! А, не може - изразходвал съм материали, труд ... и все пак не е какъвто беше.
Личният ми извод - повече никога не се занимавам такава процедура - направо нов фар.
nikolov333 - майстор
+1.. За това време, което ще губиш, ако фара е зле, няма смисъл да се заиграваш.
vitorio83 - специалист
ср ное 20, 2019 12:18 pmHoвoceлckи написа:
Дрън-дрън ... Дадох си пари. И резултата беше нищожен. Ми той си бил много зле ... Е що не ми каза, че няма да стане "като хората"?! Еми ... в последствие разбрах. Е к'ъв професионалист си? Няма да ти платя! А, не може - изразходвал съм материали, труд ... и все пак не е какъвто беше.
Личният ми извод - повече никога не се занимавам такава процедура - направо нов фар.
Пак зависи на кой си попаднал,"майстори" много.
vitorio83 - специалист
Дрън дрън :-D ,даже е и защитен за 7 години

Прикачен файл

IMG_20191119_120215_resize_10.jpg

Прикачен файл

IMG_20190426_171938_resize_59.jpg
stridata - специалист
ср ное 20, 2019 12:18 pmHoвoceлckи написа:
Дрън-дрън ... Дадох си пари. И резултата беше нищожен. Ми той си бил много зле ... Е що не ми каза, че няма да стане "като хората"?! Еми ... в последствие разбрах. Е к'ъв професионалист си? Няма да ти платя! А, не може - изразходвал съм материали, труд ... и все пак не е какъвто беше.
Личният ми извод - повече никога не се занимавам такава процедура - направо нов фар.
Хората реставрират фарове по цял свят! Едно "хромироне вакуумно" на рефлекторите, полиране, фолио или лак и съживяваш мъртвец! Просто в БГ всичко е сбъркано. Всеки гледа да мине метър, майстора, клиента и накрая резултата е ЛАЙНО!
vitorio83 - специалист
ср ное 20, 2019 3:00 pmstridata написа:
ср ное 20, 2019 12:18 pmHoвoceлckи написа:
Дрън-дрън ... Дадох си пари. И резултата беше нищожен. Ми той си бил много зле ... Е що не ми каза, че няма да стане "като хората"?! Еми ... в последствие разбрах. Е к'ъв професионалист си? Няма да ти платя! А, не може - изразходвал съм материали, труд ... и все пак не е какъвто беше.
Личният ми извод - повече никога не се занимавам такава процедура - направо нов фар.
Хората реставрират фарове по цял свят! Едно "хромироне вакуумно" на рефлекторите, полиране, фолио или лак и съживяваш мъртвец! Просто в БГ всичко е сбъркано. Всеки гледа да мине метър, майстора, клиента и накрая резултата е ЛАЙНО!
Има и хора дето се грижат за автомобилите си,но масово са само карачи.
Колегата по-горе с "прецакания" фар е редно да сложи снимки преди и след,да видим за какво става въпрос,ако желае де.
Hoвoceлckи - майстор
ср ное 20, 2019 1:29 pmvitorio83 написа:
Дрън дрън :-D ,даже е и защитен за 7 години
Няма да се повтарям с дрънкането, но не мога да не попитам защо показваш съвсем различни фарове?
Не казвам, че не е възможно фаровете ми (особено единият) да са били толкова зле, че да не могат да бъдат възстановени качествено (на 1/2 от цената на нови). Но това майсторът трябваше да ми го каже предварително. Едва ли щях да съм му първия изпуснат клиент, предпочел на мига да си купи направо нови фарове. А това никак не му се е искало 😉
radius - майстор
Вижте моя фар преди полирането:
Изображение

И как стана след това, но рецептата е тайна :cool:
Изображение

П.С. моя пост да се разглежда без връзка с чуденето дали Виторио е показал един и същ фар, даже на мен ми прилича да е същия.
Последна промяна от radius на чет ное 21, 2019 9:02 am, променено общо 1 път.
vitorio83 - специалист
ср ное 20, 2019 6:30 pmHoвoceлckи написа:
ср ное 20, 2019 1:29 pmvitorio83 написа:
Дрън дрън :-D ,даже е и защитен за 7 години
Няма да се повтарям с дрънкането, но не мога да не попитам защо показваш съвсем различни фарове?
Не казвам, че не е възможно фаровете ми (особено единият) да са били толкова зле, че да не могат да бъдат възстановени качествено (на 1/2 от цената на нови). Но това майсторът трябваше да ми го каже предварително. Едва ли щях да съм му първия изпуснат клиент, предпочел на мига да си купи направо нови фарове. А това никак не му се е искало 😉
Хаха как различни бе,фара е един и същ,как да ти каже какво ще стане с твоя изгореляк,дай снимки да видим,ако е имал пукнатини в дълбочина ти какво очакваш,да ги оправи ли :-D
vitorio83 - специалист
Всеки малко разбиращ ще види че фара е един и същ,знам че не ви се вярва,ама това е положението. :-D
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Тема "Полиране на фарове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: