• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
kuger - майстор
Потвърждавам, на Рено Лагуна нямаше фарове за мъгла, окабеляване имаше. Нямаше регулировка на фарове по височина, окабеляване имаше. При това добавих модулчето за регулиране от купето, поставих фарове с моторчета и системата заработи. Може и друго да е имало, но я продадох.
nikolovvd - майстор
Подготвил съм дневни светлини за моята кола и като ги монтирам ще ти пратя снимки. Ако пътувам към Бургас ще ти пиша да ги видиш от близо. :-D
Щях да забравя!
Получих от китайците малки фарчета за дневни светлини с перка. Ти си караш, а те си светят без захранване. Принципът е същият като при светещите душове. :-D
ESPACE - майстор
чет юни 04, 2020 1:13 pmnikolovvd написа:

Получих от китайците малки фарчета за дневни светлини с перка. Ти си караш, а те си светят без захранване. :-D
:lol: :lol: Дай някоя снимка
kr1100 - майстор
чет юни 04, 2020 5:03 pmESPACE написа:
чет юни 04, 2020 1:13 pmnikolovvd написа:

Получих от китайците малки фарчета за дневни светлини с перка. Ти си караш, а те си светят без захранване. :-D
:lol: :lol: Дай някоя снимка
А виждат ли се да светят ?Има ЕУ изисквания и норми за осветеност или ще си слагаш хранилка за КАТ -аджии.Сега са поогладнели и сехващат за всичко за ,което може.
като те спрат как ще докажеш ,че отговарят на изискванията ? То някои полицаи не харесват нормални ЛЕД дневните светлини - били слаби на светлина --- разправиии. А пък нямат уред за измерване на лумените.
То и таблети май вече нямат. Във вторник ме държаха 15 мин на входа на Ямбол за проверка. Нямали таблет за проверка на ГО - давам оригинал на ГО - отива до полиц .кола и диктува по GSM - чувам номера си , да ама отсреща другия не чува о.. о така 15 мин единия повтаря като папагал ,после а, а ,а не чувам... Абсурдистан.

Заради тези простотии сложих ЛЕД Н4 без вентилатори и не ми дреме - светят хубаво дори намалени с ДРЛ а
Иначе с маска о ръкавици. На изхода към Сливен пак бурканлийка в средата , но не ме спряха.
nikolovvd - майстор
чет юни 04, 2020 5:03 pmESPACE написа:
чет юни 04, 2020 1:13 pmnikolovvd написа:

Получих от китайците малки фарчета за дневни светлини с перка. Ти си караш, а те си светят без захранване. :-D
:lol: :lol: Дай някоя снимка
https://aliexpress.ru/item/400028630719 ... web201603_

kr1100, няма да са само те.
Просто една застраховка, ако забравя да вчлюча късите. :-D
  • 1
  • 2

Тема "Модул дневни светлини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: