• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всички имаме коли, нали ?
gogo7777 - майстор
Имах навремето една Алфа Ромео Спринт.115 коня боксер. Голем кеф беше.....ама я счупих :lol:
kr1100 - майстор
[quote=kuger
kr1100 написа:
француцка кола - разноЦветНИ и мигащи светлини да се чудиш ? става. :-D
............
Защото други марки освен френски автомобили / е едно време имаше и Лади 2105;2107 с платки на стоповете и те бяха мигалки/ не съм срещал с разномигащи задни светлини или светещо по 2 лампи едновременно слабо .

@ gogo7777 боксера вади само хубав звук.. За протокола съм имал АR 155 2l TS /двигателя с 8 те еднакви свещи/.
Chefo77 - майстор
съб юли 18, 2020 2:27 pmgogo7777 написа:
Имах навремето една Алфа Ромео Спринт.115 коня боксер. Голем кеф беше.....ама я счупих :lol:
Това не беше ли с многото карбуратори?

Крис, 2.0TS не е боксер ...
gogo7777 - майстор
С два двойни карбуратора беше. Някакъв междинен модел беше.
Chefo77 - майстор
Кошмарът на настройчика :D :D
Иначе дзвер!
gogo7777 - майстор
Дзвер ама трудно се кара. Щях да се пребия с него :)
Chefo77 - майстор
Те италианците такива коли правят :D
Имам едно приятелче, имаше Алфа 156, беше я направил 280 коня на колелата. На предните колела. :shock: :shock:
gogo7777 - майстор
Шантава работа. Турили пeдали като клавиши на пиано и почти толкова близо един до друг. На една гонка превключих грешна скорост и почти се пребих :-D .
Сега търся някакви снимки на тоя модел ама нищо не намирам.
koveslav - майстор
съб юли 18, 2020 5:24 pmkr1100 написа:
[quote=kuger
kr1100 написа:
француцка кола - разноЦветНИ и мигащи светлини да се чудиш ? става. :-D
............
Защото други марки освен френски автомобили / е едно време имаше и Лади 2105;2107 с платки на стоповете и те бяха мигалки/ не съм срещал с разномигащи задни светлини или светещо по 2 лампи едновременно слабо
При почти всички марки това е често срещан проблем.Ако работиш това,трудно ще се сетиш за марка и модел при които не се случва..Наистина при Рена турска сглобка с електрооборудване Мако(турска марка,в случая монтират техни фарове,мигачи,стопове,вентилатори на радиатор) проблемите започват често още на третата-четвъртата година..
Последна промяна от koveslav на съб юли 18, 2020 8:36 pm, променено общо 1 път.
iliya_i - майстор
съб юли 18, 2020 5:24 pmkr1100 написа:
[quote=kuger
kr1100 написа:
француцка кола - разноЦветНИ и мигащи светлини да се чудиш ? става. :-D
............
Защото други марки освен френски автомобили / е едно време имаше и Лади 2105;2107 с платки на стоповете и те бяха мигалки/ не съм срещал с разномигащи задни светлини или светещо по 2 лампи едновременно слабо .
То туй понеже си вътре в Гоуфо, а не зад него, да видиш какъв цирк е на 20 години.
Еле пък кога ги е ремонтирал гоуфаджия, дето хабер си няма к'во пра'й, ама го пра'й!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Кой автомобил да избера?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: