• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
emosms - специалист
Някой знае ли за какво служи тази магнитна шайба, защото я строшихме ..

Изображение

Да обира някакви метални частици?
Това е в чашката с малкия филтър.
kolev_k - специалист
[/quote]четох, че тези филтри се сменят всяка година- това от бакшиш, но те много карат, значи максимум на две.
[/quote]Всяка годинааа..Аз хюндая го карах 10г.докато накрая спря да оди точно по тая причина(по-късно разбрах).Купих нов изпарител и магнет-вентил и чак тогава се сетих че там има филтър и причината е била в него.
emosms - специалист
Малко оф топик, нз от филтрите ли ми скочи разхода с 1-2/ 100, или всички са си плюли в устата да продават скапана газ напоследък :D
Преди откривах разлики между 10.5 -11.5-12.5 на сто за различни групи бензиностанции (с разлика 1/100).

Сега специално искам да похваля бензиностанции Еко-Елда, който продават някаква скапана пр*дня вместо газ.
Разход над 14/100 с кола 1.4, който не можах да постигна с никоя друга газ тези дни.
Абсолютен личен рекорд, такова чудо не бях виждал.

Помислих че колата ми е тотално се е издухала, но заредих в Петрол, и получих някакви по-нормални цифри...
krasi92 - майстор
Като зарвждаш на едната е от филтъра а от другата не е от филтъра.
emosms - специалист
Не знам, от еко-елда, тая издухана пръдня, няма да зареждам повече. Най-зле разход. Преди най-зле ми даваше от газпром, а еко, омв, лукойл бяха по средата.

Най-добре беше ромпетрол и петрол, но специално ромпетрол се осират напоследък. Поне в южна българия.
В северна има обекти, които не се държат от някакви помияри дилъри, ами са си на управлението на компанията майка, и там газта е ок.
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Как смяташ разхода? Пълно - пълно или празно - празно?
  • 1
  • 2

Тема "малък филтър за АГУ, къде е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: