Всички имаме коли, нали ?
kozl - майстор
Изгоря зарядното за телефон и купих ново, двойно (2х2,1А) за включване в запалката. Да ама новото ми саботира радиото на FM.
Пробвах с некакво старо от незнам кой предишен телефон и нещо тока не стига за смъртфона та ми извежда съобщение, че бавно се зарежда. Изключил съм ф-ята на смартфоно за бързо зареждане.
Та въпроса за съвет от някой с подобен опит и решение на проблема.
Да местя антената, както направих с ресивера и LED захранването в къщи ич не ми се ще.
krasi92 - майстор
Спирай радиото докато зареждаш или си купувай нови зареждачки доде случиш на добра. Трети вариянт е ползването на външна батерия.
zz_stefanov - майстор
Трябва да си доволен че ти пали колата, че на колегата тук от такива калпави джажи не ще: http://www.e-kak.info/forum/viewtopic.p ... 946#p87946 :)

Сменяй зареждачката.
kozl - майстор
пон ное 09, 2020 9:11 amzz_stefanov написа:
Трябва да си доволен че ти пали колата, че на колегата тук от такива калпави джажи не ще: http://www.e-kak.info/forum/viewtopic.p ... 946#p87946 :)

Сменяй зареждачката.
Да как съм я пропущил тая тема :? Па оно си е за писатели кат мене сос френски мачки :-D
1. Да не слушам радио докато ползвам захранването - пробвано стаа. Слушам мп3 по USB.
2. Да позвам пауер банк е па след като прочетох темата от по-горе, нема и да пробвам да вкарам такава банка, оти мое ми не мърка мачката :lol:
з. Остаа друго захранване. Това от Лидъло мноо бързо сгоре та не разбрах смущава ли докато зарежда, оти като спре да зареждапне смущаа. Ма понее му затрих беляжката и после купих от Техноплюса некво дека ме нерви. Треба му впиша марката, но нема да е сега.
zz_stefanov - майстор
Нищо общо няма с произхода на колата. Очевидно има китайски джаджи (независимо кои: зареждачки, външни батерии, захранвания на разни монитори ....) които не са изпълнени както трябва и излъчват яко. Сега на нещо дето струва 5 лева да му мислиш в какъв спектър излъчва и на какво и как влияе, ефирно ли по жиците ли... . Просто като има нещо ненаред се оглеждам къде какво е включено. На мен един монитор (старите) гънеше образите на други два на друг етаж. Лоша филтрация и на трите.
hidrazin - майстор
Бааа.... и произхода на колата е от значение.
Еле па ако е френска близалка ... Французите са странни птици - като таралежите. Докато не ги ритнеш не летят. :-D
:partyman:
Junak - майстор
нед ное 29, 2020 11:49 amhidrazin написа:
Бааа.... и произхода на колата е от значение.
Еле па ако е френска близалка ... Французите са странни птици - като таралежите. Докато не ги ритнеш не летят. :-D
:partyman:
Кога мачките отлитат на юг? Ми като ги ритнеш от северната страна :-D :-D :-D

Тема "USB захранване от буксата на запалката" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: