• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 33
Всички имаме коли, нали ?
zz_stefanov - майстор
Честито!
Кой туй, Астра, Зафира...дизел, бензин, екотек, кач пара? :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Корса коНби, газ, от много обяви, не помня този двигател кой беше, вероятно не е екотек, инжекцион, и годината не помня, бутилката е нова, от това лято, вместо резаервна гума ми е, 1600
Обаче, колата е в София и няма яснота кога ще се съберем. На час и половина ми звънят с инфо как се държи... Ми, добре е

Лека безалкохолна почерпка
Изображение
miroki - майстор
Еми, браво и честито.
Ако е C18NZ е хубав двигател.
kr1100 - майстор
чет ное 11, 2021 8:50 pmiliya_i написа:
.....
....Та по-добре е да си купи 15-20 годишна мачка, пичка или елхичка, пък и ФИАТ-ка, отколкото 25-30 годишен VW за същата пара, както я съветва тук отявлен фен на марката.
Не си видял Пасата затова говориш така. А и човека не ще да го продава - иска си го за работна кола.
Фен съм на марката , но на старите до 2000г преди да започнат да бълват маслояди както всички останали марки.
А пък мога да ти кажа и къде да го видиш Пасата.
И парите бяха 1000 лв и надолу с преговори..
Последна промяна от kr1100 на ср ное 17, 2021 8:08 pm, променено общо 1 път.
iliya_i - майстор
ср ное 17, 2021 8:03 pmkr1100 написа:
чет ное 11, 2021 8:50 pmiliya_i написа:
.....
....Та по-добре е да си купи 15-20 годишна мачка, пичка или елхичка, пък и ФИАТ-ка, отколкото 25-30 годишен VW за същата пара, както я съветва тук отявлен фен на марката.
Не и видял Пасата затова говориш тал. А и човека не ще да го продава - иска си го за работна кола.
Фен съм на марката , но на старичте до 2000г преди да започнат да бълват маслояди както всички останали марки.
А пък мога да ти кажа и къде да го видиш Пасата.
Аз неща да го видя. Имам си пичка 2006 и си ми харесва. За VW втора употреба преди 5 години (кога купувах тази) ми оферираха двойна цена. А кака вече е с Опел, с копчета по волана.
kr1100 - майстор
ср ное 17, 2021 8:07 pmiliya_i написа:

Аз неща да го видя. Имам си пичка и си ми харесва. А кака вече е с Опел, с копчета по волана.
КоОпчета по волана VW имат поне 1994/5г.
А пък моята е мелез Фродо с двигател на VW. :wink:
radius - майстор
VW- кошници като всички останали, но не мога да отрека реномето им в очите на изстрадалия народ. Тук караме 20г. коли и се дърляме коя марка била по-хубава - ами която е била в съвестен собственик преди нас.
MamaMy - майстор
Честито кака! Със здраве да я караш тази година пък догодина като събереш пари и Кайен ще вземеш. Нали това искаше. Нещо по-голямо и широко :-D :-D
nork - специалист
ср ное 17, 2021 5:55 pmn_a написа:
Корса коНби, газ........
Честито =D>
С пожелание да изкара повече от година :-D
И много км да служи вярно :partyman:
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29