• 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 58
Всички имаме коли, нали ?
MamaMy - майстор
Недей си убива зорлем магарето. Един преател се прости с неговото 1,8Т преди месец. Тюних, мюних и капут. Все пак е стар мотор. Вече е олуфтял. Една биела излезе да го види. И неговия прогорваше масло. Тури му ново турбо, нови повдигачи, гумички и т.н. , но то старото си старо. Продължи маслояда и се спомина ка'т коза. В движение. :wink:
Последна промяна от MamaMy на чет юни 08, 2023 9:28 pm, променено общо 1 път.
Баш Майсторо - специалист
Ха ха кат коза викаш. :-D Знаеш ли много си прав, и това го има. Има къде по - смислени неща за правене. :?
MamaMy - майстор
Нали знаеш лафа: Форд, коза и циганин мрат ка'т вървят. :lol:
miroki - майстор
Защо не отворите тема, каква кола да си купя? Че все си мисля, че за някой Сценик говорите.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 08, 2023 10:48 pmmiroki написа:
Защо не отворите тема, каква кола да си купя? Че все си мисля, че за някой Сценик говорите.
:-) Всяка тема се оттича на другаде си :-)
MamaMy - майстор
Ако направим тема "Каква кола да си купя?" в нея ще се пише само за мазилки или градинарство. Такива вече си имаме :lol:
Andri01 - майстор
Всеки си хвали своя таралясник. Предполагам, че максимум 10% от хората във форума карат кола под 5 години. Знаете-кола 2-ра ръка е като жена 2-ра ръка. Не знаеш ,защо някой я е оставил?! :partyman:
Avas_co - майстор
пет юни 09, 2023 6:55 pmAndri01 написа:
Всеки си хвали своя таралясник. Предполагам, че максимум 10% от хората във форума карат кола под 5 години. Знаете-кола 2-ра ръка е като жена 2-ра ръка. Не знаеш ,защо някой я е оставил?! :partyman:
Отговора е лесен.
Защото е искал нещо по-ново и лачено.
За трета, четвърта и т.н. не се наемам да гадая.
lyubohar - майстор
пет юни 09, 2023 6:55 pmAndri01 написа:
Всеки си хвали своя таралясник. Предполагам, че максимум 10% от хората във форума карат кола под 5 години. Знаете-кола 2-ра ръка е като жена 2-ра ръка. Не знаеш ,защо някой я е оставил?! :partyman:
Аз съм в тези 10%.Колата ми е на 4 години,купена нова.
Предната-също.По предната също.Изобщо 2 пъти съм купувал втора употреба-първата ми кола от 1976г.-Запорожец(желязна)
и едно Митцубиши на жената.И тя желязна излвзе.Но тя се отказа да кара и сина ми си джиткаше.После я подарих на приятел.
Прост музикант съм,с ниска заплата и ниска пенсия.В момента плащам 370лв.лизинг.
Голяма част от колите,които се купуват у нас са за скрап.Леко пооправени,колкото да се продадат.И се почва...
С изключение на коли върнати от лизинг и продавани с гаранция от съответните представители.
Не мога да разбера това залитане по стари износени коли с надеждата да прецакаме дявола.
Няма такова нещо.Винаги излиза по скъпо и ние сме прецаканите.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 58

Тема "RENAULT SCENIC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: