• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 58
Всички имаме коли, нали ?
Andri01 - майстор
Кака, когато доливаш антифриз,пълни съда до чертата"макс". Ако е повече,загрява,почва да го изхвърля и така си отива. Това при студен двигател. При топъл-може маалко над нея.
П.С.: На канал или повдигач и ще се види отдолу кой мъРРРкуч е сдал багажа.
Последна промяна от Andri01 на пет яну 28, 2022 12:13 pm, променено общо 1 път.
kr1100 - майстор
Не му знам как са карантиите на Орел а. За да е толкова ниско долу или долния маркуч от радиатора или водна помпа или термостат , ако са блиоз един до друг/ не знам къде са при Орел а/
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет яну 28, 2022 8:04 amESPACE написа:
Съдейки по цвета на разширителния съд това не е първо прегряване на тази кола. :sad:
:sad:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Сега чака да ми дойте настроението за сервиз, че то теглене, организации и още нещо... Кристалната топка ми шепне термостат термостат...
lyubohar - майстор
Хитрата сврака с двата крака.
Сега чакаме мненията на каката да станат 13000 за нула време!
kr1100 - майстор
пет яну 28, 2022 12:36 pmn_a написа:
Сега чака да ми дойте настроението за сервиз, че то теглене, организации и още нещо... Кристалната топка ми шепне термостат термостат...
Не вярвам да е термостат - по него врме, времето си беше студено, освен , ако не си се наблъскала в навалица спри/тръгни. А пък имаш и допълнителна магистралка към изпарителя.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет яну 28, 2022 2:04 pmlyubohar написа:
Хитрата сврака с двата крака.
Сега чакаме мненията на каката да станат 13000 за нула време!
Като си нямаш работа - чакай. На кака и плащат за трафик
А ти, специално, си имаш няколко теми по които злобееш, не е добре за язвата
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет яну 28, 2022 4:41 pmkr1100 написа:
пет яну 28, 2022 12:36 pmn_a написа:
Сега чака да ми дойте настроението за сервиз, че то теглене, организации и още нещо... Кристалната топка ми шепне термостат термостат...
Не вярвам да е термостат - по него врме, времето си беше студено, освен , ако не си се наблъскала в навалица спри/тръгни. А пък имаш и допълнителна магистралка към изпарителя.
Абе миналата седмица ми се стори, че не включи вентилатор... Но пък заради газта следя стрелката... Верно няма смисъл да гадая
ESPACE - майстор
съб яну 29, 2022 12:42 amn_a написа:
Абе миналата седмица ми се стори, че не включи вентилатор...
Преди случката да не е включвала? И въобще от какъв зор вентилатор в тоя студ?
kr1100 - майстор
пет яну 28, 2022 12:36 pmn_a написа:
Сега чака да ми дойте настроението за сервиз, че то теглене, организации и още нещо... Кристалната топка ми шепне термостат термостат...
Долей , запали и виж дали е лейка. Ако не е лейка , а капе леко на собствен ход до сервиза.
П.П. Не знам как са при Орлите фланците и трониците / пластмаса ли са/ , но може и от това да е. Има уплътнителен О пръстен , който с времето става с квадратно сечени , а и самата пластмаса се измята -топло 90 гр/ студ минус зимата
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 58

Тема "RENAULT SCENIC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: