• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 58
Всички имаме коли, нали ?
nork - специалист
ср ное 17, 2021 8:03 pmkr1100 написа:
.......
Спри се човече......
Няма по добри марки :idea:
Има добри модели и поддържани екземпляри :!:
Всичко друго е все 00 и нагоре......
Имате си форум там се прехласвайте :butthead: :rolleyes:
Ай със здраве!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Opel Corsa B Комби, Газ/Бензин
Opel Corsa 16V (X14XE)
Март 1999, Комби, Употребяван автомобил, В добро състояние, Газ/Бензин, 196 000км, Ръчни скорости, 90к.с., EURO 2, 1389см3, 4/5 врати, Зелен
Удобна градска кола, лесна за паркиране, но и с голям багажник. Автоматични къси (без габарити) за дневни светлини. Колата е добре подържана и напълно обслужена : ангренажен ремък, ролки, водна помпа, дискове, барабани, накладки, амортисьори, окачване, всесезонни гуми, масло, филтри, антифриз, спирачна течност. Винетка до май 2022, газова бутилка до 2030 г. на мястото на резервната гума. Преглед до 09. 2022, стикер ЕСО 3 . Газов инжекцион AG Zenit 2005 с кабел и софтуер, изпарител EMEgas, инжектори Valtec 3 Ом, реновирани на 190 000 с ремонтен комплект. LED крушки, приятно зелено осветление на прибори и табло. Постоянно захранване на запалката и радиото. 4 ел стъкла. Плюшен салон.
ESPACE - майстор
По описание звучи като гледана кола. Да ти е честита, ще те изкара повече от година.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет ное 18, 2021 5:29 amESPACE написа:
По описание звучи като гледана кола. Да ти е честита, ще те изкара повече от година.
Благодаря :-) :supz:
ky-kyy - майстор
Честито кака :supz:
Цвета не ми харесва, ама карай..... :rolleyes:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет ное 18, 2021 8:44 amky-kyy написа:
Честито кака :supz:
Цвета не ми харесва, ама карай..... :rolleyes:
Благодаря! :drinkers:
Важно ми е, че не е червена :-). За сребриста се доплащало, казаха
ky-kyy - майстор
чет ное 18, 2021 9:16 amn_a написа:

Благодаря! :drinkers:
Важно ми е, че не е червена :-). За сребриста се доплащало, казаха
Преди години, едно приятелче автомеханик, ме открехна за безпроблемното шофиране на 20 годишните коли. Ще цитирам по памет - " Значи, най важното е да имаш радио. Ако по време на шофиране нещо почне да трака, скърца, скрибуца, или въобще да издава някакъв странен и дразнещ звук, даваш волумето на мах" И те така :) Ще те изкара до пенсия колата, нищо че е зилена :)
miroki - майстор
ср ное 17, 2021 11:12 pmn_a написа:
Колата е добре подържана и напълно обслужена : ангренажен ремък, ролки, водна помпа,
За тези неща трябва да има надпис на двигателят с километрите или поне продавачът да каже на колко километра е обслужването.
Запиши си го и следи километрите.
Както си забелязала е Екотек, изглежда добре, поне като описание.
Да си я караш със здраве.
kuger - майстор
Честито и от мен!! Със здраве да си я караш.
Но, знай, трябва да караш бързо, да не те настигне ръждата :-D /шегувам се, дано ти върши работата, за която си я взела/. Живот и здраве, догодина друга, не си се омъжила за нея, нали?
ky-kyy - майстор
Какоооо, джиткаш ли със зилената кола :rolleyes:
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 58

Тема "RENAULT SCENIC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: