Всички имаме коли, нали ?
Привет майстори. Имам трактор на Kubota серията B2. Страхотна работа ми върши, за малки стопанства е идеален. Дойде време за смяна на гумите и се чудя от къде да поръчам онлайн и за марка коя бихте ми препоръчали. За мен добри и подходящи са MICHELIN или CONTINENTAL.
ESPACE - майстор
За трактор сигурно и китайски гуми ще вършат работа. Но понеже е японски може да му вземеш и Bridgestone. :)
brum - майстор
Поръчваш според цените. Реклама няма да правя и ще те оставя да потърсиш сам. Но поне при колите има доста видна разлика между лъскавите вносители с големи центрове и тези дето продават основно онлайн и са с по един сервиз.
Indianec 2 - специалист
Скоро ще се наложи да вземам за една самоделка и съм се спрял на китайски, няма да качвам Еверест.
нед май 08, 2022 8:57 ambonevnik66b написа:
Привет майстори. Имам трактор на Kubota серията B2. Страхотна работа ми върши, за малки стопанства е идеален. Дойде време за смяна на гумите и се чудя от къде да поръчам онлайн и за марка коя бихте ми препоръчали. За мен добри и подходящи са MICHELIN или CONTINENTAL.
Добър вечер. Замислям се и аз за такъв трактор, сега съм с един наследство от дядо ми обаче не си го оставям. Хубави агро гуми от медина-мед бих ти препоръчал да погледнеш сайта им, можеш и онлайн да си ги поръчаш. Относно марките гуми нямам лоши впечатления и от двата вида съм доволен .

Тема "Агро гуми" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: