Всички имаме коли, нали ?
Киррил - специалист
Продават се навигации за лека кола в ценови диапазон 100-1500 лева.
Всички навигации не ползват ли едни и същи карти?
Евтината навигация ще ме докара ли до крайната точка, или може нещо да обърка?
torbalan - Дървен философ
Ти държиш на него вградено в колата ли, или питаш за работещо решение?

Гугъл мапс върши чудесна работа за без пари. Има го на всеки телефон с андроид.
kr1100 - майстор
Преди да скочиш на навигация провери с какив карти е, колко са актуални и дали сам можеш да си качваш нови карти.
Chefo77 - майстор
Навигацията има смисъл единствено ако ходиш на места, в които не можеш да използваш интернет (т.е. е прекалено скъпо). За всички останали случаи си има и Google maps, и Waze.
Kumay - майстор
ср окт 12, 2022 6:41 pmChefo77 написа:
Навигацията има смисъл единствено ако ходиш на места, в които не можеш да използваш интернет (т.е. е прекалено скъпо). За всички останали случаи си има и Google maps, и Waze.
Гугъл мапс може да се ползва и офлайн, само трябва да си свалиш карта на региона.
Chefo77 - майстор
ср окт 12, 2022 7:08 pmKumay написа:
ср окт 12, 2022 6:41 pmChefo77 написа:
Навигацията има смисъл единствено ако ходиш на места, в които не можеш да използваш интернет (т.е. е прекалено скъпо). За всички останали случаи си има и Google maps, и Waze.
Гугъл мапс може да се ползва и офлайн, само трябва да си свалиш карта на региона.
Не споря, преди години използвах една друга навигация (не ѝ помня заглавието), която също имаше офлайн карти.
Киррил - специалист
Питам не за вградена, а за тези които са отделни, с малки размери. - 7 инчови.
Не карам много, но ми се наложи да пообиколя страната и срещнах трудности с указателните табели, особено вътре в градовете.
Имам едно старо ПРЕСТИЖО - Гео Вижион 450 на поне 15-20 години. Работи, но картите му са доста остарели и се оказва, че цената на ъпдейта е колкото цената на нов.
Lutchezar - майстор
Слагат се нови карти, трудно, но се намират, ако не му стига паметта се добавя sd карта.
Но препоръчвам телефон с Google Maps, винаги са по-актуални.

Тема "Има ли смисъл от скъпа навигация за кола?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: