Всички имаме коли, нали ?
iliya_i - майстор
пон дек 26, 2022 5:25 amlpoik написа:
Едно мреме как се караше без реотани! сега глезотйи. А и какви студове имаше. :drinkers:
Едно време само седани. Комбита рядко. Хечбеци хич. А на седана задния джам е пред задните гуми. Хечбек и комби имат гадното свойство да летят всичката гняс на задния джам. Пък и улиците се миеха по-често и без обява по телевизията.
chapara - майстор
iliya_i, кви хечбеци, кви шебеци😁нали ставаше дума за изпУтясане и реотани🤤🙄, за калта си има чистачки🤣😁🤣
kr1100 - майстор
пон дек 26, 2022 8:51 amiliya_i написа:
пон дек 26, 2022 5:25 amlpoik написа:
Едно мреме как се караше без реотани! сега глезотйи. А и какви студове имаше. :drinkers:
Едно време само седани. Комбита рядко. Хечбеци хич. А на седана задния джам е пред задните гуми. Хечбек и комби имат гадното свойство да летят всичката гняс на задния джам. Пък и улиците се миеха по-често и без обява по телевизията.
Нали имаш 2 странични огледала ? За какво ти е да гледаш през задното стъкло ? :partyman:
zz_stefanov - майстор
Ми тъй де, едно перденце да не гледаш мръсотията. :-D
iliya_i - майстор
пон дек 26, 2022 10:21 amkr1100 написа:
пон дек 26, 2022 8:51 amiliya_i написа:
пон дек 26, 2022 5:25 amlpoik написа:
Едно мреме как се караше без реотани! сега глезотйи. А и какви студове имаше. :drinkers:
Едно време само седани. Комбита рядко. Хечбеци хич. А на седана задния джам е пред задните гуми. Хечбек и комби имат гадното свойство да летят всичката гняс на задния джам. Пък и улиците се миеха по-често и без обява по телевизията.
Нали имаш 2 странични огледала ? За какво ти е да гледаш през задното стъкло ? :partyman:
То по този логика и нагревател ни трябва. Ама Чирака си го иска!
Чираче - майстор
пон дек 26, 2022 11:55 amiliya_i написа:
То по този логика и нагревател ни трябва. Ама Чирака си го иска!
Ами искам го, ама ..... Купих лепило ВИСБЕЛА. Пълна глупост - никаква електропроводимост. НИКАКВА. Ново стъкло с монтажа 250 лв.
zz_stefanov - майстор
Защо да не го иска? То има две функции: да размразява и да помогне да се разкара по бързо конденза от стъклото. Предишната ми беше Сценик и имаше много добро обдухване на задното стъкло, та като прекъснаха нагревателите, не беше голяма драма. Сегашната при включване обдухването на стъклата включва и нагревателите на предното и задното, за да повиши температурата на стъклата.
Виждал съм коли които много трудно свалят конденза отзад.
chapara - майстор
пет яну 13, 2023 8:53 pmzz_stefanov написа:

Виждал съм коли които много трудно свалят конденза отзад.
Ако имаш работещ климатик(троник)
, няма такива коли. Пускаш го и на 3та минута няма ,,пот"😁
zz_stefanov - майстор
Естествено че е така. Но програмата на климатроник а на моята и на други коли включва и нагревателите на стъклата в процеса. Ако трябва да се размразява имат си отделни бутони . :)
kr1100 - майстор
съб яну 14, 2023 3:34 pmchapara написа:
пет яну 13, 2023 8:53 pmzz_stefanov написа:

Виждал съм коли които много трудно свалят конденза отзад.
Ако имаш работещ климатик(троник)
, няма такива коли. Пускаш го и на 3та минута няма ,,пот"😁
А има коли със задно парно / радиаторче и хеликоптер с управление =D> :partyman:

Тема "Имам проблем с реотаните на задното стъкло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: