Всички имаме коли, нали ?
MamaMy - майстор
Жената шофьор е като ярка звезда в небето. Нея всички я виждат, а тя тях не. Тя винаги гледа далееече напред. Дори и когато паркира. :lol:
kr1100 - майстор
пон мар 27, 2023 1:42 pmMamaMy написа:
Жената шофьор е като ярка звезда в небето. Нея всички я виждат, а тя тях не. Тя винаги гледа далееече напред. Дори и когато паркира. :lol:
ГолЕма грешка - когато паркира гледа в огледалото на предното стъкло дали е Ок грим прическа и т.н.
Lisko - майстор
съб мар 25, 2023 7:46 pmmiroki написа:
Аз от как се качих на мини вана, повече не ми се връща към лагерна количка. Или към нещо високо или тип джип, може и само с предно (примерно кашкай).
Свиква се и така и онака. В къщи на SUV, но като идем на почивка, наемам седан. Отначало ми се струва че съм седнал на земята. Но за ден се свиква.
miroki - майстор
Така е. На работа имам ниски.
Аз мини вана точно за почивките го ползвах и после разчистих и навсякъде с него.
По-ми харесва да слизам от колата, а не да ставам. По едно време съжалявах, че нямах дръжка за ръката на предната, да се надигам лесно. (Имаше калъв/кутийка за очила).
vencil - специалист
Туй нещо SUV не е ли най-голямата глупост къде са измислили :?
Andri01 - майстор
Е,и? Няма "Трабант", няма "Москвич" и се появи тази тема. :? :lol:

Тема "Кой автомобил е с най-добър баланс спрямо поддръжка и качество?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: