Всички имаме коли, нали ?
nork - специалист
пет мар 17, 2023 9:22 pmkr1100 написа:
Нито ван нито автомобил - измислено недоносче с малко купе.Като ще е ван трябва да е поне 7м , ама отзад лилипути могат да седнат
Мдаааа..... Ай ела да те повозя на кораба на 3я ред :-D Нищо, че е само 5м къса база, ама е бащата на вановете 4то поколение :idea:

Кака, ти коги стана експерт с корсата? Или още не си я подкарала :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб мар 18, 2023 9:49 pmnork написа:

Кака, ти коги стана експерт с корсата? Или още не си я подкарала :lol:
Пестя за Тойотка
kr1100 - майстор
съб мар 18, 2023 8:48 pmradius написа:
...Тая тема вярно има много потенциал, банална до болка, но как да не се обадя като кр1100 ме жегна! Много крайно мнение за минивана, примерно за моите цели е 100 пъти по удобен от всяко едно комби, а е минимум 30см по къс!
не ми хвали някакво подобие на ван . :partyman:
Карам ван и знам какво е обем и удобство.
Много хора са ми казвали ; това нещо побира повече товар от голям пикап.
Офф събери 2,1 м навит на руло поликарбон със затворена задна врата и тогава се пъни да ми се обясняваш.
Последна промяна от kr1100 на нед мар 19, 2023 6:32 pm, променено общо 1 път.
lyubohar - майстор
Нещо темата отиде в мерене на ...
Госпожата не пита за товарен автомобил за работа доколкото видях в първия и пост.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед мар 19, 2023 5:41 pmlyubohar написа:
Нещо темата отиде в мерене на ...
Госпожата не пита за товарен автомобил за работа доколкото видях в първия и пост.
Темата си е такава родена. Конкретно, ми москвич е оптималният

п.с. момето така и не си я погледна повече
radius - майстор
Kr нещо си подпалил моторетката, говориш с такава злоба, че чак ме е яд да ти отговарям. Аз ти обяснявам моята позиция, ти ми говориш, че от дирижабъла по-убаво нема :roll:
нед мар 19, 2023 3:32 pmkr1100 написа:
Офф събери 2,1 м навит на руло поликарбон със затворена задна врата и тогава се пъни да ми се обясняваш.
- истински мъжкар :lol:
DundyTheCroc - майстор
Не бих заменил Ярис с немска кола, коя година е, че частите да са толкова трудни за намиране?
Имам приятел, който се занимава с намирането на части, основно за японски машини, та дори той си взе Ярис, има много алтернативи, не само оригинални.
kr1100 - майстор
нед мар 19, 2023 7:39 pmradius написа:
Kr нещо си подпалил моторетката, говориш с такава злоба, че чак ме е яд да ти отговарям. Аз ти обяснявам моята позиция, ти ми говориш, че от дирижабъла по-убаво нема :roll:
Няма никаква злоба. Само ме дразни някой който величае миниван, че много събирал и 7 човека били в комфортно положение.М/у миниван и ван има голяма реазлика, но някои с миниван се величаят много как много бил събирал и колко било комфортно.
Тоуран е на база Гол 4 , колко много може да събере вътре ?
Indianec 2 - специалист
На всеки разбиранията за идеална кола са различни, не знам защо се дърлите...
Иначе Яриса е разумен избор, но зависи какво иска човек.
При мен примерно не е нужен външен вид или кой знае какво като екстри.
Затова карам дърт таралясник и като се разтропа прекалено го постягам за тънки пари.( Нямам време да сменя задните амортисьори, возя ги в багажника, а тропа като каруца)
Не, че не мога да взема по-нова кола, взимането е лесно, поддръжката после е тегава.
Тия новите от ваг групата нещо бая трошливи и неремонтнопригодни излязоха и не са евтини като поддръжка.
Chefo77 - майстор
Що бре, Туран е прекрасен избор за семейството с 4 или 5 човека. Тъпото е, че нямат адекватен мотор - или дизел, който вероятно ще е милионник, или бензин, който не понася газ и е с демпферен маховик. Ние се бяхме засилили към такъв, но със стария 2.0 мотор и заводски метан - добре, че не дойде навреме, иначе от година щеше да стои в двора.
Аз в момента имам две френски и ако сега трябва да избирам, сигурно пак френско ще избера. Не е задължително да е лъвче, може и борче да е. Нормални цени на частите, нормална трошливост...

Тема "Кой автомобил е с най-добър баланс спрямо поддръжка и качество?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: