Всички имаме коли, нали ?
Chefo77 - майстор
съб мар 25, 2023 7:22 pmky-kyy написа:
Аз карам пичка. Доволен съм :)
Аз карам две мачки. Да го духат, викам :D
ky-kyy - майстор
съб мар 25, 2023 7:23 pmChefo77 написа:


Аз карам две мачки. Да го духат, викам :D
Ся са оглеждам за елхичка, че съвсем да му замяза :lol:
Andri01 - майстор
лафа е такъв. Френско не съм карал. 70-те бях на "Fiat 125Р" ,после 2 немски. Абе: "нашето гардже е най-най"!! Всеки си хвали своето, не се отнася до жените! :lol:
ky-kyy - майстор
съб мар 25, 2023 7:29 pmAndri01 написа:
Всеки си хвали своето, не се отнася до жените! :lol:
Мойта жена я натирих. Даже и според закона. Докладваха ми, че тя пък се хвалела, че тя ма зарязала.....А, ся, де :)
miroki - майстор
Аз от как се качих на мини вана, повече не ми се връща към лагерна количка. Или към нещо високо или тип джип, може и само с предно (примерно кашкай). Свикнах да гледам от по-висока позиция. И като се кача на двувратия сивик и се надигам от седалката на на бабуните. За пръв път задържах толкова години една кола. Въпреки събраните пари за следващата.
Всеки си харесва различно и за това има различни модели. И според възрастова група и според семейно положение. Аз според няколко и вместимост на домашна техника. Щом пералнята със опаковката влиза в багажника, без да се бутат седалки и кората си застане на мястото, значи е ок за мен.
Но за друг няма да е. Всеки си търси неговото за това нека не коментираме ние какво харесваме или не, а да помогнем, с каквото можем, ако можем.
Chefo77 - майстор
съб мар 25, 2023 7:29 pmAndri01 написа:
лафа е такъв. Френско не съм карал. 70-те бях на "Fiat 125Р" ,после 2 немски. Абе: "нашето гардже е най-най"!! Всеки си хвали своето, не се отнася до жените! :lol:
То лафове много, но повечето са със същия капацитет. И френско съм карал, и немско, и италианско съм карал и поддържал със смешни пари, докато такива, които повтаряха "много забавни" лафове за италианките, не можеха да си изкарат немските кенефи от сервизите. Имам един авер, който за шестте мои години с Темпрата, два пъти пребоядиса великата японка и подмени всичко, което се сещаш по ходовата част. Един друг пък се смееше на Ровъра, а в същото време 3 пъти се прибира от София с автобуса, щото неговата Мазда не споделяше ентусиазма му че били номер 1.
Така че ... май много по-правилна ще се окаже приказката, че няма кофти кола, има кофти собственик :wink:
nork - специалист
съб мар 25, 2023 7:56 pmChefo77 написа:
Така че ... май много по-правилна ще се окаже приказката, че няма кофти кола, има кофти собственик :wink:
Истина!
Няма добра марка, има добър модел на дадена марка :idea:
За съжаление все по рядко се намират такива, че взеха счетоводството да ги правят, а не инДжинерите :axe:
kr1100 - майстор
съб мар 25, 2023 6:44 pmradius написа:
Баси и кривундела си кр, аз ти приказвам, ти ми говориш. Жена ми кара личната кола и наистина всеки см е важен.
не съм крив , но ме предизвикваш.
Монтирай на колата на жена ти парктроник -по 20 тина лв са в Алито с 4 датчика и дисплей за разстояние - помага много. Като посвикне няма да гледа дисплея , а ще се ориентира по писукането /честота се променя с разстоянието/.

А това жена да паркира мани, мани. :cool:
Почти всеки ден гледам безплатно цирк пред нас по паркиране от жени - хиляди маневри и въртене на кормилото наляво -надясно и накрая пак не става.
Последна промяна от kr1100 на пон мар 27, 2023 6:14 pm, променено общо 1 път.
kr1100 - майстор
съб мар 25, 2023 7:46 pmmiroki написа:
Аз от как се качих на мини вана, повече не ми се връща към лагерна количка. Или към нещо високо или тип джип, може и само с предно (примерно кашкай). Свикнах да гледам от по-висока позиция.
:supz:
Малко хора могат да го осенят описаното :partyman:
Indianec 2 - специалист
нед мар 26, 2023 11:49 amkr1100 написа:


А това жена да паркира мани, мани. :cool:
Почти всеки ден гледам безплатно цирк по паркиране от жени - хиляди маневри и въртене на кормилото наляво -надясно и накрая пак не става.
Лошото е когато се натресат в колата зад тях, как не ми свали бронята.

Тема "Кой автомобил е с най-добър баланс спрямо поддръжка и качество?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: