Всички имаме коли, нали ?
Lisko - майстор
Мисля че въпросът не е зададен коректно. По-лесно е да се отговори "Каква кола да НЕ вземам". Има такива класации по нета, потърсете ги с гугъл. Базират се на реални сттистики от собственици за количество и цена на ремонтите. Тези класации не са за конкретна марка. Те са за конкретни модели конкретни години на производство. Примерно може да се случи същата марка и варианта на същия модел от предишни или следващи години да са окей, а само в определен период от години да са зле.
Няма най-добра кола. Няма най-добър фотоапарат, няма най-добра антивирусна и т.н.
Освен това подобни въпроси винаги трябва да дефинират допустимия бюджет, както и това дали цената за поддръжка е определяща или външната/вътрешната визия са важни. Има по-счупентайски коли които (примерно отвътре) изглеждат доста по-гъзарски и обратно - доста по-семпло изглеждащи коли които се развалят много по-рядко.

Ето една такава примерна класация какви коли да се избягват:
https://www.consumerreports.org/used-ca ... 034931071/
Lutchezar - майстор
Не ви ли се струва че темата е малко бот-ска така пусната изведнъж от нов потребител в този форум? И без участие и интерес в темата от автора?
stefanjor - специалист
нед мар 19, 2023 9:04 pmkr1100 написа:
нед мар 19, 2023 7:39 pmradius написа:
Kr нещо си подпалил моторетката, говориш с такава злоба, че чак ме е яд да ти отговарям. Аз ти обяснявам моята позиция, ти ми говориш, че от дирижабъла по-убаво нема :roll:
Няма никаква злоба. Само ме дразни някой който величае миниван, че много събирал и 7 човека били в комфортно положение.М/у миниван и ван има голяма реазлика, но някои с миниван се величаят много как много бил събирал и колко било комфортно.
Тоуран е на база Гол 4 , колко много може да събере вътре ?
По вкус и цвет...
Не се опитвам да убеждавам никой, още по- малко да "величая" каквото и да било- само споделям опит.
След всички твои постове поне да беше писал за каква кола говориш, че поне да има полза от писаното.
kr1100 - майстор
пон мар 20, 2023 10:10 amstefanjor написа:
След всички твои постове поне да беше писал за каква кола говориш, че поне да има полза от писаното.
7М9
radius - майстор
Шаран, да не ровите и други.
Е ко, все едно някой Грандис е по-зле.
Както и да е, щом да си пъхнеш рулото с поликарбонат е висш идеал, нека това да е колата. Ама утре ще идеш за диван , а навън дъжд вали.
А синята зона една тясна, тяснааа...
kr1100 - майстор
пет мар 24, 2023 11:20 pmradius написа:
А синята зона една тясна, тяснааа...
Не е тясна .Всеки ден си паркирам в центъра.А ти като не си се научил досега да паркираш никой не ти е крив.
Andri01 - майстор
" Мачка,пичка и елхичка - не ми хвали! "
radius - майстор
Баси и кривундела си кр, аз ти приказвам, ти ми говориш. Жена ми кара личната кола и наистина всеки см е важен.
Ти като си се научил да паркираш, явно ти е останало време да измислиш и нова физика. Няма смисъл да спорим, не го владееш това изкуство.
Chefo77 - майстор
съб мар 25, 2023 6:34 pmAndri01 написа:
" Мачка,пичка и елхичка - не ми хвали! "
Това го споделяха малоумните собственици на ръждоходи, ти защо?
ky-kyy - майстор
Аз карам пичка. Доволен съм :)

Тема "Кой автомобил е с най-добър баланс спрямо поддръжка и качество?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: