Всички имаме коли, нали ?
ESPACE - майстор
Извиних ти се че съм сгрешил, ти продължаваш да намилаш. Съгласих се, не по 500, по 1000 телета ядат на ден. Доволен ли си?
Спирам да пиша вече тук, човек да не опонира, всички станали някакви тънкообидни. Забавлявайте се.
Не ве, просто прави впечетление.
Никой не оспорва квалификацията ти, но защо са нужни "невинни вметки", когато някой не е на твоето мнение или ти не си на неговото?!
Всъщност, толкова ли е важно някой да е прав, а другият да се изкара прост?
Не е ли по човешки просто някой да е сгрешил?

Сега пък ти се обиди!
lyubohar - майстор
ср сеп 20, 2023 12:33 pmESPACE написа:
Извиних ти се че съм сгрешил, ти продължаваш да намилаш. Съгласих се, не по 500, по 1000 телета ядат на ден. Доволен ли си?
Спирам да пиша вече тук, човек да не опонира, всички станали някакви тънкообидни. Забавлявайте се.


Моят пост не е конкретно към Вас.Сгрешили сте за двигателите,извинихте се и го приемам с уважение.Друг спореше за телетата.Кога ще разкажа за Ю.Корея-някой друг път.
емовлаха - специалист
Мисля, че съм го гледал този филм за Корейското корабостроене всъщност доста такива съм изгледал. Фактори са 3-те най големи Хюндай, Деу и Самсунг ако бъркам съжалявам не мога да помня всичко. Не е изключено и Китай да се намеси със корабите със огромното количество работна ръка суровини от Русия като метал и природен газ. Интерсни неща се въртят в нета за по-ефективни и леки двигатели за хибриди не са от големите производители Испанци се намесват интерсно ще е за в бъдеще! Малий а колко ли тона ориз плющят със телешкото :)
Специално за хибридите, големите джапанки са №1.
емовлаха - специалист
ср сеп 20, 2023 1:06 pmТрифон П.Трифонов написа:
Специално за хибридите, големите джапанки са №1.
Заповядай ако не си го гледал

Израелците също са направили нещо интересно има в нета доста интересни неща
да съгласен със с теб но е интересно как нещата се развиват
Последна промяна от емовлаха на ср сеп 20, 2023 1:14 pm, променено общо 2 пъти.
Емо, гледал съм това, гледал и чел съм всичко по темата.
Всичко, което е излязло към момента и е доказано най ефективно.
Тойота и Нисан.

За да не спорим тъпо- тези ще ги признаят когато стъпят здраво на пазара, не само в прототипи и изобретателска дейност.

Горните са на 1ва линия постоянно, както в заводите, така и в шоурума, и по пътищата.
Andri01 - майстор
По отношението на корабостроенето: получавал съм 2 кораба в Улсан / към Zodiac/, класов ремонт на 1 в Пусан. Общо над 3 месеца. Улсан 80% е града на Хюндай,във всяко отношение- заводи,коли,магазини,развлечения. Добри са в корабостроенето, количествено. Но японците ги минават в качеството. Толкова по въпроса,щото сега един ще почне с глупостите си,дато хал-хабер си няма.
lyubohar - майстор
Глупости пише този,който си няма хабер за какво става въпрос.

Ето малко снимки.Шефа на евангелиската църква в Ю.Корея сънувал,че трябва да построи град за вярващите в планината.
И го построил.Буквално издълбани в скалите на планината.А не на равните поляни.Десетина големи хотела.Всичките с фитнеси,сауни,басейни,кортове и каквото се сетите!! ,Няколко църкви.Дисниленд,който отвориха специално за нас да се забавляваме.Концертна зала за 5000 места.Кафене на 3 етажа,на което пред прозорците му пада водопад от реката.И какви ли не още неща.Откачена работа!Представяте ли си за какви пари става въпрос!
Един месец бяхме там и изнасяхме концерти във всички големи зали на Сеул.

Прикачен файл

DSC00086.JPG

Прикачен файл

DSC00084.JPG

Прикачен файл

DSC00083.JPG

Прикачен файл

DSC00066.JPG

Прикачен файл

DSC00059.JPG
Чираче - майстор
ср сеп 20, 2023 11:45 amlyubohar написа:
Тъй,тъй.
Сега за телетата.Сигурно си мислите,че са по 400-500кг.
Телешкото месо е от телета 150-200кг.живо тегло.
От него излизат около 100кг.чисто месо.Останалото са глава,вътрешности и кокали.
Ха сега изчислете Вие 34000 работници колко ще изядат.
..
Забавлявайте се!
Тъй, тъй. Малко да посмятаме. 500 телета по 100 кг месо правят 50 000 кг месо. На всеки от тия 34000 работника се падат да изядат по 1,470 кг месо. Като се приготви да стане по 1,200 кг. На човек. Да сложим и по 1 кг ориз, + някакви зеленчуци. И това всеки ден ли го ядат? Бах мааму......

Тема "Смяна на реле на мигачите - Хюндай" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: