• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
kozl - майстор
пон яну 15, 2024 9:18 pmLutchezar написа:
Това с ръчната се учи по трудния начин. Но след 5 минути каране максимум отпуска.
Според зависи състоянието на жилата за ръчната спирачка :)
Некои отпускат напролет :-D
kr1100 - майстор
пон яну 15, 2024 9:21 pmiliya_i написа:
.....Не я споменават, щото никой разумен човек с опит не я ползва в такова време.
Туй надявам се ще ти е последно дърпане на ръчна зимата.
Aз пък си я използвам и на х.Гоце Делчев и на Боро.
Но на Пърпорово не -там е опасно.
Ръчна спирачка ползвам само когато мястото за нормално маневриране е ограничено.
hidrazin - майстор
Тъй като във форума яко налазиха магиите - багетисти дето познават, магнити дето омекотяват водата ... дойде време и на това.
Представям ви последния писък на технологията за да имате винаги чисти от сняг и лед стъкла.
Устройство предпазващо стъклата на колата ви от скреж, лед и натрупания сняг се чисти изключително лесно.
Ето направо безплатно, високо технологично устройство работещо на принципа на електромагнитна молекулна интерференция.
То Шъ Въ избави от тези проблеми. :weedman:
И няма нужда от батерии и захранване. Просто следвайте инструкциите:
1. Фиксирайте инструмента в безопасно и стабилно положение в колата.
2. Включете превключвателя, за да активирате устройството.
3. Електромагнитните вълни, излъчвани от инструмента, ще разтопят леда и сняга.
Успех ... на баламите.

Прикачен файл:
Електромагнитна молекулна интерференция.png

ВИДЕО
:partyman:
MamaMy - майстор
Това последното сигурно действа. Имах лятото един неодимов магнит лепнат на лявата колонка от вътре. Да ви кажа нямам спомен да ми е замръзвал нафта или да се е заскрежавал прозорец тогава. Откакто го няма някъде средата на ноември, предния прозорец все е замръзнал сутрин.
hidrazin - майстор
нед фев 04, 2024 10:23 pmMamaMy написа:
Това последното сигурно действа.
:weedman: Вярвам ти!
Имам един много мощен магнит от старите HDD лепнат на една масичка в коридора с рамка от метални, никелирани тръби и стъкло.
Никога не ми е замръзвала водата в тоалетната и кухнята.
И най-важното - НИКОГА в къщи не съм оставал без ВОДКА.
Просто масичката е до водната врата. Магнита прави поле по цялата рамка на масичката. Разпръсква го из ефира, етера и тъмната материя.
Създаденото поле е с отрицателен знак и направо ме отблъсква/изхвърля ако се опитам в къщи да остана без водка.
Не моа се прибера бре! :idea:
:partyman:
ivanovbg - майстор
нед фев 04, 2024 10:15 pmhidrazin написа:
Тъй като във форума яко налазиха магиите - багетисти дето познават, магнити дето омекотяват водата ... дойде време и на това.
Представям ви последния писък на технологията за да имате винаги чисти от сняг и лед стъкла.
Устройство предпазващо стъклата на колата ви от скреж, лед и натрупания сняг се чисти изключително лесно.
Ето направо безплатно, високо технологично устройство работещо на принципа на електромагнитна молекулна интерференция.
То Шъ Въ избави от тези проблеми. :weedman:
И няма нужда от батерии и захранване. Просто следвайте инструкциите:
1. Фиксирайте инструмента в безопасно и стабилно положение в колата.
2. Включете превключвателя, за да активирате устройството.
3. Електромагнитните вълни, излъчвани от инструмента, ще разтопят леда и сняга.
Успех ... на баламите.


Електромагнитна молекулна интерференция.png


ВИДЕО
:partyman:
И това ще го тествам. С намагнетизирането на водата ти доказах, че става. Всичките ти условия изпълних и заснех.

Между другото с пласмасата не става. Може би защото не е течна и няма как да се пренаредят молекулите. Ако някой път не ме мързи ще пробвам с тези пистолетчета за лепене да прекарам пластмаса през магнитно поле докато е течна и като се втвърди ще тествам.

То за тея пари свестен магнит не можеш купи. Дай линк откъде да си го купя само, че ми писна да поливам сутрин стъклото.
hidrazin - майстор
пон фев 05, 2024 12:40 amivanovbg написа:
Дай линк откъде да си го купя само, че ми писна да поливам сутрин стъклото.
Хайде народе че не останаха...
:partyman:
radius - майстор
Това последното със сигурност работи, нещо повече, вижте на втората снимка "след" как няма сняг даже около колата !
Да взема едно за двора :weedman:
ivanovbg - майстор
пон фев 05, 2024 8:58 amhidrazin написа:
пон фев 05, 2024 12:40 amivanovbg написа:
Дай линк откъде да си го купя само, че ми писна да поливам сутрин стъклото.
Хайде народе че не останаха...
:partyman:
Тва от Китай бе, то докато дойде и ще се стопли. Пък аз с китайски стоки не работя. Много ментета бре.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Как предпазвате стъклата на автомобилите при отрицателни температури и снеговалеж?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: