• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
Всички имаме коли, нали ?
Avas_co - майстор
ср яну 24, 2024 10:50 pmhidrazin написа:
Що се хабите? Просто игнорирайте трола Хаяско и той сам ще си умре.
Троловете идват да се хранят там, където ги хранят - както в момента храните Хяско. Той за това е дошъл.
Так е редно да се постъпва с боклуци и тролове. Оставете ги гладни.
:partyman:
Вземи отиди на специалист, да те консултира защо все се буташ да си център на внимание.
Сега може да ме обиждаш, да излъжеш нещо за мен и пак да се изложиш, както ти е навик.
Също и малко пропаганда може да пуснеш, между другото, както също ти е навик. Явно е нещо по задължение.
Накрая може да удариш няколко водки и съвсем да се разпищолиш, както често се е случвало.
Лошото е, че накрая, пак ще си същото злобно и нещастно същество.
Киррил, никъде не твърдя, че масово се взимат по 5К заплата. Твърдя, че като са ти малко парите, си свободен да отидеш другаде, за повече пари. Ако можеш и заслужаваш, все ще се намери кой да ти ги даде.
чет яну 25, 2024 12:13 pmESPACE написа:
И моите. Обсъждаха се неща с думи като дефицитно, с връзки, не стигат купоните за бензин да си отидем до село(на 250км.), кога ще дойде тока(какъв ще е режима). Баща ми ходеше в чужбина командировки. Носеше ми там глупости като дрехи, дънки, касети. Но никога няма да забравя какво му поръча майка да и донесе от Кипър края на 80-те. Прах за пране. Голям дефицит, страшна икономика. Хладилник с връзки, телевизор с връзки, лада с вноска от 12години-мечта
Хубаво де, защо го направи това? Сега хидрата ще трябва да се гърчи и да мисли, как във всеки си пост да повтаря, колко е гадна демокрацията и колко много е взела от такива, като него.
hidrazin - майстор
Не се хабите? Просто игнорирайте трола Хаяско и той сам ще си умре.
Троловете идват да се хранят там, където ги хранят - както в момента храните Хяско. Той за това е дошъл.
Так е редно да се постъпва с боклуци и тролове. Оставете ги гладни.
:partyman:
Andri01 - майстор
Хайде,отвори Google, може случайно да намериш нещо ново. Е,то пак ще е тъпо,но поне да не се повтаряш. :? :lol:
fbr - майстор
чет яну 25, 2024 4:56 pmAndri01 написа:
Fiat 125P 7800лв. 78г. бяха без ред
Ред се чакаше за Жигулита и Лади. Като почнеш от Трабанти, Варбурзи, Шкоди, Дачии. малки и големи Фиати почти не се чакаше. Знам, че като отидох в казармата, баща ми смени вноската от Лада 1600 на Москвич и на седмицата получил писмо да дойде да си вземе колата. На клетвата дойдоха с новия Москвич.
Andri01 - майстор
Може ,аз взех Фият-а без ред.
Avas_co - майстор
чет яну 25, 2024 5:57 pmhidrazin написа:
Не се хабите? Просто игнорирайте трола Хаяско и той сам ще си умре.
Троловете идват да се хранят там, където ги хранят - както в момента храните Хяско. Той за това е дошъл.
Так е редно да се постъпва с боклуци и тролове. Оставете ги гладни.
:partyman:
Спамер, в тази тема не ти се получи да си разпространяваш пропагандата, успокой се има и други.
Надявам се, че офицера за свръзка няма да ти се кара много.
П.П.
Разбирам, че ти е задължение да се правиш на луд и да мрънкаш, колко ти е отнела демокрацията, ама си много жалка гледка отстрани.
hidrazin - майстор
Не се хабите? Просто игнорирайте трола Хаяско и той сам ще си умре.
Троловете идват да се хранят там, където ги хранят - както в момента храните Хяско. Той за това е дошъл.
Так е редно да се постъпва с боклуци и тролове. Оставете ги гладни.
:partyman:
Ми заеби го!
Той и без това не участва по друг начин тук, освен да разваля атмосферата с пръдни.
Същото е с присъствието на клакьорката му. Достатъчно е да се прегледат последните им 40-50 поста.
Avas_co - майстор
Пичове, темата не за вас и мен, и за голямата ви любов помежду ви. Сега, разбирам, че се обичате, няма проблем.
Ама, хайде стига сте го натрапвали!
https://www.obekti.bg/chovek/markata-na ... ligentnost

Вася, не си продавай колата на безценица, времената се менят!
Отново ще се върне времето, когато бяха модерни малките неща- телефони, коли, .........
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

Тема "Увеличение данък за старите бензин и дизели?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: