• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
bulhomes2 - майстор
Благодарско Николсон! Обаче е толкова кофти направено, че чак не може да се ползва. Забравих си лаптопа в работилницата, та утре ще споря с тях. Останали чепаци от шприца, които пречат зъбите да си влязат по местата, някои зъби са по-дълги... Отврат. Та няма да взимам от тях.
hidrazin - майстор
Че то там никъде не пише че са 4 броя. Виждам че се продава само един брой.
Ето тук се продават 4 броя заедно но не знам какво ще е качеството.
4 x New Vauxhall Astra H Zafira B Front Roof Moulding Cover Flap Black 13125719
И цената е .... в пъти по-ниска.
:partyman:
DundyTheCroc - майстор
Нов рекорд днес, три месеца и половина доставка, поне са качествени и за дърво са идеални.
Прикачен файл:
IMG_20170223_132603.jpg
MamaMy - майстор
Колега DundyTheCroc, от къде ги поръча ако не е тайна. Аз купувах тук от БГ и са в пъти по долнопробни. Не знам с цената как са, но аз само за едното платих 16 лв и е с кръгла опашка.
DundyTheCroc - майстор
Ей тези са, аз ги хванах на по-тънка цена на 11.11
https://www.aliexpress.com/item/3PCS-in ... 0.0.hr8M3d
lov - майстор
Аз що дупка по тенекиени табла съм направил с тях не е истина. Даже едното съм го презаточвал.
resistbody - майстор
lov написа:
Аз що дупка по тенекиени табла съм направил с тях не е истина. Даже едното съм го презаточвал.
Пробвал ли си неръжавейка, да дупчиш. Мойте са до 32мм и опашката е цилинрична, към 12лв ми стъпиха от алито, голяма работа е, който няма да си купи.

Миналия ден пристигна едно дето бях поръчал на 11.11. Имам една пратка, която по тракинга е в България от 11.01 и още я няма.... нещо послено време и пощальоните ги мързи, все от пощата ходя да ги взимам, добре че съм на 50метра от тях :D
MamaMy - майстор
DundyTheCroc написа:
Ей тези са, аз ги хванах на по-тънка цена на 11.11
https://www.aliexpress.com/item/3PCS-in ... 0.0.hr8M3d
Благодаря за линка
lov написа:
Аз що дупка по тенекиени табла съм направил с тях не е истина. Даже едното съм го презаточвал.
Моето вече е за заточване. Той върха се износва повече по много причини. Не всички дупки пробити с него са пробивани до края, а и периферната скорост на която работят различните диаметри е различна.
lov - майстор
Ми те като всяко свредло не са вечни ако пробиваш стомана. А и при тази цена може да се сметнат за консуматив. Но на тънко камъче само се челосват и става номера. Само внимателно да не се обърне ъгъла.
А и другото аз първо си дупча с обикновено свредло някакъв произволен отвор кога са повече дупките и после калибровам с това. Върхът им не е чак толкова добре направен да се почва направо със степенчатото. А и по бавно става.
DundyTheCroc - майстор
Тъкмо дойде един инфрачервен термометър, който отдавна чакам. За тези пари е идеален, дори хваща разлика в температурите на съседни кабели под товар и съседно монтирани АП.
https://www.aliexpress.com/item/1-Pcs-G ... 0.0.sW6Pq7
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Тема "Каквито се сетиш Китайски стоки, безплатна доставка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: