• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
Има много интересни линкове, нека ги споделим.
bulhomes2 - майстор
hidrazin написа:
Рекорда ми е 9 дена от датата на плащането и то получена в провинцията...
Днес 21-ви ми дойде стока, поръчана на 14-ти. Демек - 7 дена. Имал съм за 8 дена, но това ми е новия рекорд. Ма чак сега загледах откъде ми е стоката - от турция била...
gogyto - специалист
bulhomes2 написа:
hidrazin написа:
Рекорда ми е 9 дена от датата на плащането и то получена в провинцията...
Днес 21-ви ми дойде стока, поръчана на 14-ти. Демек - 7 дена. Имал съм за 8 дена, но това ми е новия рекорд. Ма чак сега загледах откъде ми е стоката - от турция била...

И от кой сайт това?
lov - майстор
Едва ли стоката е била на склад в Турция. Имал съм пратки които са с кода на турските пощи и наистина пристига бързо. Но сега ме подсети от както почнаха патакламите у комшиите не съм получавал такива. То много от големите национални пощи вече имат и свои клонове с Китай. То си е търговски бизнес и всеки гледа да откъсне от баницата. Освен азиатските съм получавал доста често и от холандски швейцарски че дори и поляци.
Hoвoceлckи - майстор
Баф маа му :shock: На мен днес ми пристигна регулируемото адапторче дето ми върнаха парите :? Мисля да пиша на китаеца, че ще му поръчам отново, той да не ми изпраща, а аз да чукна, че съм го получил. Дали е вариант това да си получи парите отново?
Предпочитам @lov да не отговаря на поста ми :!:
gogyto - специалист
Hoвoceлckи написа:
Баф маа му :shock: На мен днес ми пристигна регулируемото адапторче дето ми върнаха парите :? Мисля да пиша на китаеца, че ще му поръчам отново, той да не ми изпраща, а аз да чукна, че съм го получил. Дали е вариант това да си получи парите отново?
Предпочитам @lov да не отговаря на поста ми :!:
Разбира се че става, ама преди това му пиши. Ще остане доволен.
bulhomes2 - майстор
Много се радват като стане така. Може и директно на пейпал мейла да му ги пратиш, но го питай първо. Варианта с мнимо купуване на нова стока е маааалко по-добър, щото ще си размените и фийдбеци.

От ибей ми е стоката за 7 дена. Аз не знам за какви складове говорите, като всеки може да продава там, отвсякъде, без да има склад някъде. http://www.ebay.com/itm/112249866934?_t ... EBIDX%3AIT
DundyTheCroc - майстор
Днес ми пристигна една захранваща платка 230-24 волта, поръчана 12 Декември, почти я бях отписал. Китаеца обаче хитър, сам увеличи срока за доставка, явно е имал инфо, че камилите са уморени :)
hidrazin - майстор
bulhomes2 написа:
От ибей ми е стоката за 7 дена. Аз не знам за какви складове говорите, ...
Аааа.... това от Турция не се брои. То от Ибейо мога да си поръчам например RAM за Правец. :-D
RAM Board 8-Bit Computer Pravec BG
Интересно, за колко ли дена ще пристигне от Стара Загора? :shock:
А тая пластамаста мога да я взема от Турция още на другия ден - просто ще я поръчам на куфарните търговци.
Всеки ден тръгва автобус до Одрин за еднодневна шопинг екскурзия.
Ма мое и аз да се поразходя. Все пак билета е 20 кинта....
Виж, ако беше дошла от братския Китай за 7 дена ....
:partyman:
bulhomes2 - майстор
Аз ако знаех къде ги правят в Турция - сигурно и аз щях да ида. Мислех, че това дето съм поръчал са 4 броя за всички дупки, а се оказа само за една. 41 лв за една капачка. Омекнаха ми колената, като си разбрах грешката. Ма аз съм си виновен.
nikolson - майстор
bulhomes2 написа:
Аз не знам за какви складове говорите, като всеки може да продава там, отвсякъде, без да има склад някъде.
Bross Auto Parts World
Antalya Yolu Karapinar Koyu No:373
15300 Bucak Burdur
Turkey
VAT Number:19336222536
Phone: 00905334866352
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Тема "Каквито се сетиш Китайски стоки, безплатна доставка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: